MENU
Menu

Spektrum FAKTY X: Otec brutálne zavraždil svojho syna: „Vidím v ňom diabla,“ vravel

V júni roku 2018 sa v jednej Austrálskej rodine udiala tragédia. Otec brutálne bodol svojho syna a rovno 76-krát. Myslel si, že jeho syn je posadnutý diablom. Poďte sa s nami pozrieť na tento prípad, z ktorého naskakujú zimomriavky.

FAKTY X: Otec brutálne zavraždil svojho syna: „Vidím v ňom diabla,“ vravel
Mená rodiny sú verejnosti utajené, aby boli všetci zainteresovaní chránení, preto o nich hovoríme iba rodinnými osloveniami.

Otec vzal do ruky veľký kuchynský nôž a začal bodať do svojho syna. Urobil to presne 76-krát. Bol presvedčený, že jeho syn bol stelesnený diabol.

FAKTY X: Nahá žena s neskutočnou silou vbehla do cudzieho domu: Posadol ju diabol?

Babka našla nevládne telo svojho vnuka ležať na bruchu na posteli. Naložila ho do auta a uháňala s ním na pohotovosť. Po ceste ale odstavila a začala chlapca sama oživovať, ale už bolo neskoro, tak privolala záchrannú službu, ktorá ho rýchlo dopravila do nemocnice. Chlapcovi už nebolo pomoci a v nemocnici ho iba prehlásili za mŕtveho.

Dva dni pred veľkou rodinnou tragédiou sa otca rodiny pokúsili jeho matka spolu s jeho životnou partnerkou dať 38-ročného muža na liečenie do nemocnice. Odtiaľ ich však poslali domov so slovami, že nemajú voľné lôžka. Otcovi rodiny bola 15 rokov pred incidentom, v roku 2003, diagnostikovaná schizofrénia.

FAKTY X: Návštevy zo záhrobia vám naženú husiu kožu

Otec si údajne vôbec nebol vedomý svojho konania, nakoľko sa v čase tragédie ocitol uprostred psychózy, kedy si neuvedomoval, čo je skutočnosť a čo sa iba deje v jeho hlave. „Dieťa sa snažilo zničiť moju dušu. Vedel som, že sa to stane, ale nevedel som kedy,“ povedal otec vo výpovedi. Jeho myseľ zožierali myšlienky, že jeho syn je diabol.

Keď privolaní záchranári pýtali, kto malého chlapca takto brutálne napadol, chlapcova babka im to síce otvorene povedala, ale na kolenách ich prosila, aby jej synovi neublížili. Celá rodina sa aj v tejto ťažkej situácii zastala muža, ktorý si zabil vlastné dieťa.

FAKTY X: Rezidencia Pittockovcov: Dom plný šťastných duchov?

Otec vyšiel zo súdnej siene von ako nevinný, aj keď je jasné, že vražda sa udiala jeho rukami. Avšak, súd vzal do úvahy jeho psychickú chorobu a preto ho oslobodil. Najväčším trestom mu je aj tak to, že celý život však bude niesť v srdci vinu, že si zabil vlastného syna.

Čo si o prípade myslíte? Napíšte nám váš názor do komentárov nižšie.

DISKUSIA
31.7. 2019 10:00
Diskusia