MENU
Menu

Spektrum FAKTY X: Nahá žena s neskutočnou silou vbehla do cudzieho domu: Posadol ju diabol?

Rodina Lewisovcov trávila prvú noc vo svojom novom dome, keď sa doň vlámala nahá žena, ktorá ich napadla a vraj bola posadnutá diablom. Incident sa udial v Chesterfielde, v americkom štáte Virginia.

FAKTY X: Nahá žena s neskutočnou silou vbehla do cudzieho domu: Posadol ju diabol?

Manželia Lewisovci s tromi deťmi sa tešili z nového domu, avšak rodinná idylka ich prešla hneď v prvú noc, ktorú v ňom strávili. 4. júla 2019 sa do ich nového domu sa vlámala žena, ktorá bola nahá, tvrdila, že je diabol a fyzicky ich napadla.

Podľa členov rodiny bola neznáma žena určite posadnutá diablom, oči mala čierne, ale správala sa až znepokojujúco radostne. Zlomyseľne sa smiala, nechcela odísť a bola oveľa silnejšia, než sa zdalo.

FAKTY X: Rezidencia Pittockovcov: Dom plný šťastných duchov?

Ako prvý s ňou prišiel do stretu otec rodiny. Opakovane ju požiadal, aby opustila ich dom, ale keď neznáma žena nereagovala na varovania a fyzicky ho napadla, otec zahájil streľbu a vystrelil 39 rán, pričom ani jedna z nich ženu netrafila. Keď sa mu minuli náboje, začal po nej hádzať nábytok a iné predmety, ktoré mu prišli pod ruku.

„Vyzerala ako posadnutá, jej oči boli úplne čierne a smiala sa z plných pľúc, akoby to celé bolo iba žart, ale s útočením neprestávala. Mala v sebe silu aspoň štyroch dospelých mužov," opísal nevítanú návštevníčku otec rodiny Lewisovcov.

FAKTY X: Posadnutie diablom: Čo by ste o ňom mali vedieť?

Streľba zobudila zvyšok rodiny a šokovaná manželka s deťmi sa pridali do boja. „Chcela nás zabiť," povedala Melissa Lewis, matka rodiny. „Jej úmysel bol zabiť nás. Napadla nás, tak som ju opakovanie udierala tak silno, ako som vládala," tvrdila so slzami v očiach.

Zastaviť útočníčku sa podarilo až 12-ročnému Loganovi, ktorý jej zapichol pákový kľúč priamo do krku. Nahú útočníčku privolaní policajti zatkli a previezli do nemocnice, kde dostala potrebné ošetrenia. Ukázalo sa, že ide o miestnu ženu, ktorá bude čoskoro musieť čeliť obžalobe z vlámania a pokusu o vraždu.

FAKTY X: Zotavovňa sa zmenila na mentálny ústav plný hrôzy a duchov

Rodina Lewisovcov ostala po incidente v šoku a v novom dome sa necítia dobre. Stopy po streľbe sú na viacerých miestach, rovnako aj krv je viditeľná na stenách i na koberci. Našťastie, z útoku vyviazli bez zranení.

Čo si o tom myslíte? Ako by ste sa zachovali vy, keby sa niečo také stane u vás doma? Napíšte nám do komentárov nižšie váš názor.

DISKUSIA
19.7. 2019 10:00
Diskusia