MENU
Menu
zdroj: Erocurves/zoebloom
Zoe Bloom.

Sexy Pipka Zoe Bloom: Chlapi sa do nej zaľúbia naozaj veľmi rýchlo

Bude to s ňou tak trochu platonická láska. Nikdy nedotiahnutá do konca, ale na druhej strane, sú ženy, s ktorými to vždy bude len o vášni a nie dlhodobom záväzku. Užijete si a hoci by ste chceli viac, nič nebude.

Zoe je presne týmto typom ženy. Dovolí vám pokochať sa, užiť si, ale že si túto 22 ročnú bábiku osedláte na žienku domácu, tak na to rovno zabudnite.

V znamení barana
Zoe je znamením baran a to prezrádza aj mnohé o jej povahe. Je to žieňa, ktoré si ide hlavou proti múru a ten sa jej obvykle uhne, alebo ho zrúti svojou angažovanosťou. Keď mala 18 rokov, tak sa zatvorila do izby a začala premýšľať, ako naloží so životom, ktorý má praktický celý pred sebou. Netrvalo dlho a začala sa hladiť v rozkroku. Potom jej stvrdli bradavky, prišlo vzrušenie a tak si pustila potichu porno v mobile. Bolo to ako blesk z jasného neba, ako osvietenie. Lenže dosiahla pekný orgazmus. Ona našla svoju životnú cestu ako žena, ktorá sa nám rozdá.

Rok na voľnej nohe
Zaujímavé je, že hoci má Zoe prakticky rozprávkovú postavu, nedala kariéru na prvú ranu. Chvíľu trvalo, kým ju zobrali do veľkej ligy. Prakticky rok skúšala, otestovala mnoho gaučov, mužov aj podvodníkov. Ale v roku 2018 prišla prvá veľká zmluva a Zoe sa dočkala. Či berie svoje prvé skúsenosti ako nepríjemné? Zavrtí hlavou. Hoci často nedostala, čo jej sľúbili, nemala problém si na počkanie užiť. Každopádne mohla vždy dopadnúť aj horšie ako len sexom.

Ukážkový rozkrok aj poprsie
Na tejto žene nesmieme zabudnúť vyzdvihnúť jej krásnu tvár. Je však krásna po celom tele. Kam upriete pohľad, tam nájdete potešenie. Jej prirodzené prsia sú atraktívne dvojky do ruky. Keď si dá dole nohavičky, tak by tiež mohla byť uvádzaná v knihách ako príklad dokonalého Venušinho pahorku. Je to jednoducho láska. Na diaľku, platonická, nenaplnená. Ale to vám nebráni naplniť s ňou aspoň papierové obrúsky. Stačí ju navštíviť v galérii. Je plne pripravená na lásku.