MENU
Menu
a

Sexy Pipka Zazie Skymm: Skutočný príbeh dievčaťa z bieleho gauča

Poznáme ich všetci. Baby, čo chodia skúšať šťastie. Mnohé dostanú pozvánku od Woodmana, ale len málo z nich zvládne, čo sa od nich očakáva. Dá sa povedať, že Maďari „bielym gaučom“ dobyli svet. Priniesli do siene slávy mnoho krásnych žien. A Zazie Skymm je jednou z nich.

Prišla z malého mesta
Každá žena má svoje kvality a nedá sa povedať, že je tuctová. Záujem mužov o  jej telo sa zvýši v momente, ak je ochotná roztiahnuť nohy. Zazie Skymm má 25 rokov, 52 kilogramov a 165 centimetrov. K  tomu pekné okrúhle a prirodzené dvojky na hrudi. Navyše je platinová blondína. Bolo to presne pred piatimi rokmi, keď sa už nechcela na dobrodružstvá z bieleho gauča len pozerať, ale povedala si, že ich zažije. Woodman má vždy dvere otvorené a hoci musí byť koženka na povesnom gauči už poriadne zjazdená, Zazie Skymm si povedala, že ju skúsi pod vlastným zadkom. Zadarilo sa a dostala zmluvu. Tá ju posunula k práci snov a vydržala v nej dodnes.

 

Prvé skúsenosti
Chalanov neráta. Sama tvrdí, že to je akoby počítala koľko káv za život vypije, alebo koľko čokolád si dá. Pre ňu sú muži, ale je potrebné povedať aj ženy, zdrojom potešenia, ktoré si rozhodne v živote neodopiera. Sex je pre ňu niečím, čo k životu potrebuje, aby bola šťastná. Rada sa pohrá sama, rada s kamoškami, mužmi aj v poriadnej skupine. Veď čím viac ľudí, tým lepšia zábava neplatí to len na diskotékach.

Všetko potrebuje v rovnováhe
Zazie Skymm je narodená v znamení váh. Preto aj v živote potrebuje mať všetko vyvážené. Mužov aj ženy. Sex kvôli práci aj pre vlastné potešenie. Čo sa týka života, nerobí si ťažkú hlavu s ničím. Vie, že všetko pekné jedného dňa skončí, ale to pre ňu nie je dôvod, aby si to dovtedy neužila. „Človek má možnosť orgazmu, tak prečo si ho odopierať?“ pýta sa popri tom, ako si dáva dole nohavičky. My s ňou súhlasíme a preto v galérii prináša inšpiráciu, aby sa k orgazmu mohlo dopracovať čo najviac mužov. Nehovorte, že pri pohľade na jej krivky vás nechytí túžba. Pokojne jej s Zazie Skymm podľahnite.