MENU
Menu
Winter Bell.

Sexy Pipka Winter Bell: Slečna, pri ktorej chlapovi nie je chladno

Winter Bell vás určite príjemne prekvapí. Nielen tým, že je prirodzená blondínka s modrými očami, teda etalón krásy mnohých mužov, ale aj svojimi prirodzenými krivkami. Tie sa totiž v poslednej dobe u žien až tak často nevidia.

V erotickom modelingu sa to len tak hemží ženami, ktoré neváhajú podstupovať plastické operácie. Winter je celkom iná. Tvrdí, že jej mladé telo rozhodne žiadne zákroky nepotrebuje. Stačí si podľa nej len občas zacvičiť a hlavne sa nehanbiť. To všetko vraj modelke stačí, aby zaujala aj v Evinom rúchu.

Winter ešte prednedávnom chodila na vysokú školu, ale s tým je už podľa nej koniec. Zhodnotila, že na štúdium jednoducho nemá. Vrhla sa teda radšej na prácu, konkrétne na fotenie aktov. A to jej ide skutočne na výbornú.

Táto zvodná Američanka jednoducho vie, že na to, aby zaujala chlapskú pozornosť, jej stačí jediný pohľad modrých očí a očarujúci úsmev. Tieto svoje prednosti plne využíva a výsledkom je úspech v práci aj v súkromí. Darí sa jej totiž loviť nielen dobré pracovné ponuky, ale aj chlapov.