Menu
zdroj: Erocurves/violetrain
Violet Rain.

Sexy Pipka Violet Rain: Mladá princezná biznisu pre dospelých

Máte radi mladé baby, ktoré zakrútia zadočkom a zrazu je vám sveta žiť? V takom prípade sa vám bude páčiť Violet Rain, dievča, ktoré má len 19 rokov a svoje kvality už predvádza vo veľkom svete erotickej slávy.

Zaúča sa, je prakticky novickou, ale zato že jej tečie mlieko po brade, si vie vychutnať aj bohato našľahanú smotanu.

Musí sa zaučiť

Je nováčikom. Málokedy sa však stane, že baba, ktorá nemá ani rok sexuálnych skúseností sa už dostane na úroveň celosvetovej slávy. Violet Rain Sa však uchytila veľmi dobre a rýchlo v dvoch prestížnych porno spoločnostiach. Výsledkom je, že jej nahé telo putovalo na najlepšie platené weby, do magazínov a čo to uniklo aj na voľné pozeranie. No a ako to už vo svete chodí, to čo je zadarmo jej spravilo najlepšiu reklamu. Muži sú za jej telo dnes ochotní zaplatiť. Vedia totiž podľa ochutnávky v galérii, čo za mačiatko ich čaká.

Miluje lesbické trojky

Spoznáte ju v mnohých filmoch s prevahou mužov, lenže ak ide o niečo, čo ju na tomto biznise naozaj baví, nie sú to muži. Tých by mohla mať koľko v živote chce. Na každý prst desať ich zbalí aj na bežnej diskotéke, na ktorú nabehne vo vysokých podpätkoch. Lenže ona si najviac užíva ženy. A priznala, že v skutočnosti lesbičky nie sú ani náhodou tak sexi ako tie, ktoré obsadia lesbický scenár v porne. Výsledok? Má tie najkrajšie ženy z brandže, s ktorými si ochutnávajú rozkroky. No a to je presne to, čo ju na tomto biznise neskutočne rajcuje.

Má našliapnuté na hviezdnu kariéru

Ešte nie je v brandži ani tak dlho, aby si vyslúžila niektoré z ocenení. Avšak treba priznať, že nie je ani krátko a už presne vie, na čo by sa v sexe chcela špecializovať. Sú to drsnejšie scény, lesbické hry a samozrejme aj scény s mužmi ideálne jeden na jedného. Sú to všetko krásne predsavzatia, v ktorých má naozaj vysoké šance uspieť a zatieniť konkurenciu. Želáme jej preto čo najviac usilovnosti. Profitovať z toho budeme všetci.