MENU
Menu

Sexy Pipka Vika P - na jej krivky nezabudnete

Má celé priehrštie umeleckých pseudonymov. Hovorí si Vika P, Victoria Frindi, Anna Kampa a ešte niekoľkými ďalšími menami. Podstatné však je, že sa rada vyzlieka a na jej telo sa vydržíte pozerať naozaj veľmi dlho.

Vika P - na jej krivky nezabudnete
Onedlho oslávi 24. narodeniny, pochádza priamo z Kyjeva a živí sa fotením. Najlepším dôkazom toho, ako veľa zarába, sú jej krivky. Zvečniť ich túži každý fotograf, ktorý vo svete erotiky niečo znamená, ale predpokladáme, že Viku by chcel fotiť aj ten, kto v živote nestlačil spúšť fotoaparátu.

Do modelingu sa podľa vlastných slov nepotrebovala dostávať cez posteľný rebríček. Jednoducho raz prišla na kasting a povedala si, že keď ju nevyberú, nič sa nedeje. Dali jej však šancu a dnes je z nej hviezda svetového formátu, samozrejme len v rámci erotiky.

Momentálne je po búrlivom rozchode. Na vine bol vraj fakt, že jej priateľ už dlhšie nezniesol pomyslenie, že Vikino telo obdivujú chlapi z celého sveta. Mladá Ukrajinka je tak dnes voľná a patrične si to užíva. Je ozdobou každého večierka a v galérii pochopíte, prečo.