MENU
Menu
zdroj: Erocurves/victoriafrindi
Victoria Frindi.

Sexy Pipka Victoria Frindi: Ponúka pohľad, na aký nezabudnete

24-ročná Ukrajinka, ktorá vystupuje pod pseudonymom Victoria Frindi, ponúka naozaj nevšedný pohľad. Prečo? Pretože pri pohľade na jej dokonalé krivky si väčšina chlapov povie, že sú výsledkom práce plastického chirurga. Lenže by sa mýlili, Victoria je maximálne prirodzená.

Pochádza Z Kyjeva a jej príbeh rozhodne nie je ako z filmu. Nekráčala práve po ulici, keď si ju všimol fotograf a ponúkol jej prácu. Kdeže, Victoria prišla na kasting spolu s ďalšími desiatkami žien a z výsledku si neplánovala robiť ťažkú hlavu. Už mala pomerne lukratívnu prácu a fotiť chcela len preto, že ju to lákalo.

Asi nikoho neprekvapí, keď napíšeme, že prácu dostala hneď potom, ako vstúpila do miestnosti. Už na prvých fotkách pózovala ako profesionálka a fotografov jej telo doslova očarilo. Niet divu, veď pohľad naň je skutočne impozantný.

Victoria tvrdí, že s fotením chce pokračovať, až kým si nenájde trvalejší vzťah a neusadí sa. Hoci jej prajeme, aby našla chlapa, s ktorým chce ostať, za jej fotkami budeme smútiť. V našej galérii pochopíte, prečo.