MENU
Menu

Sexy Pipka Veronika Skylee - najsexy matematička na svete

V meste hriechu slušné dievčatá nevyrastajú. Platí to aj o blondínke menom Veronika Skylee, ktorá však vôbec nie je len kráskou s dokonalým telom.

Veronika Skylee - najsexy matematička na svete
Veronika má totiž magisterský titul z matematiky, ktorý nezískala len vďaka tomu, že sa na svojich profesorov milo usmievala. V obore, ktorý vyštudovala, dokonca aj pracuje, a modeling je len jej koníčkom. Smelo ju teda môžeme pasovať za najkrajšiu matematičku na svete.

Na chlapov má Veronika vyberaný vkus. Tvrdí, že ide po tom, čo má muž v hlave a svaly jej príliš neimponujú. Rýchlo však dodáva, že s úplne škaredým chlapom by v posteli rozhodne neskončila, nakoľko fyzická príťažlivosť sa rozhodne nedá zanedbať.

V posteli vraj nemá rada zložitú kombinatoriku a dokonalé zvládanie osvedčených polôh je pre ňu ideálom. Kúskami ako z pornofilmu u nej muži nebodujú, skôr naopak. Otvorene priznáva, že raz sa v posteli tak rozosmiala, že jej exfrajer sa jednoducho zbalil a odišiel domov. Dôvod? Chcel to vraj robiť v pozícii, s ktorou by mal problém aj Rocco Siffredi. Veronika sa riadi klasickým heslom, že v jednoduchosti je krása, a my s ňou musíme súhlasiť.

Autor: Liam
Foto: Morazzia