Menu
zdroj: Erocurves/vanessaveracruz
Vanessa Veracruz.

Sexy Pipka Vanessa Veracruz: Zasvätí vás do tajomstiev ženskej lásky

Pochádza zo San Fernanda, má 35 rokov a je to žieňa, na ktoré si s veľkou pravdepodobnosťou nikdy nesiahnete. Nie, že by bola netykavka, nebodaj hanblivá. To by nemohla pracovať ako erotická modelka. Ale je to žena, ktorá chlapov má rada len ako kamarátov. 

Vysnívala si cestu k ženám

Je jednou z mála krásnych žien, ktoré s v erotickom priemysle priznali k tomu, že sú vyslovene vysadené na ženy. A pozor. Hoci je čistokrvnou lesbičkou, je aj čistokrvnou ženou. Žiadne mužské črty, ona je skutočne rada krásnou, zvodnou, atraktívnou kočkou, ktorá zbalí každú kosť v .lesbickom bare. A zbalila by aj každého muža, pretože má exotické prvky a prsia štvorky. Tie síce nie sú úplne prírodne, ale to nie je v tomto prípade až tak podstatné. Meria 166 centimetrov a má 52 kilogramov. Teda parádna kosť so správnymi oblinkami.  

Má rada, ak je v ženskom náručí

Mala to rada vždy a radšej sa objímala s kamarátkami ako mužmi. Potom pochopila, že v tom nie je len kamarátstvo, ale aj erotická príťažlivosť. Lenže ani ako žena to nemala vždy jednoduché a mnoho báb, ktoré sa jej páčili, povedali, že jednoducho ony chcú v sebe cítiť chlapa. Preto sa vybrala do sveta erotickej scény, kde sa podľa scenára točia aj čisto ženské scény. Ona navyše v nich bola tak dobrá, že k nej jednoducho chlapa ani nepustia. No a dve ženy sú vždy viac ako len jedna. Patrí k herečkám, ktoré nakrúcajú prakticky výhradne s rovnakým pohlavím. Ale veľmi rado si ich výsledky a snaženie pozrie aj pohlavie opačné.  

Žije si svoj sen

Miluje pozornosť žien, je nadšená, ak im môže bozkávať prsia, bradavky a lízať pohlavie. Jednoducho miluje to, čo každý muž. Preto hoci vyzerá neskutočne krásne a žensky, tak v nej v chúťkach možno objaviť mužské črty. Preto sa netreba čudovať, že dnes hovorí, že žije svoj skutočný sen. Má žien koľko len chce, každý deň a všetky sú nahé a otvorené. A ktorý chlap by to nechcel mať v živote rovnaké? Možno jej len ticho závidieť a snívať, že v trojke by to s ňou bola neskutočne krásna zábava.