Menu
zdroj: Erocurves/tweetyvalentine
Tweety Valentine.

Sexy Pipka Tweety Valentine: Získava si nielen mužské srdcia

Tridsiatnička s pekným telom a dlhými vlasmi. Je to žena, ktorej príde na chuť prakticky každý. Má svoju noblesu, šarm a samozrejme aj sexepíl. Prijala na seba mnoho životných úloh od zdravotnej sestričky, cez sekretárku, učiteľku a pritom ostáva stále tou istou. Vášnivou ženou, ktorá sa ide rozdať.

Zmenila meno aj chute 

Tweety Valentine sa narodila 5. novembra 1990 v USA ako Christina Bronson. Ani toto meno by nebolo zlé a vystačila si s ním celé detstvo aj počas strednej školy. Na druhej strane, keď sa jej kariéra začala uberať smerom, ktorý zaváňal erotikou, tak meno bolo to, o čom naozaj rozmýšľala že si zmení. Nič iné. Má krásne dvojky prsia a tie jej stačia. Nechce meniť svoje telo, aby sa páčila iným mužom. Práve naopak. Ona chce byť pre mužov tou pravou, ktorú budú zbožňovať pre to, aká je. No a to sa jej zatiaľ darí. Pri smerovaní svojho života si išla sa svojím snom, mať každý deň minimálne jeden orgazmus. A dnes sa jej to  naplno plní.

Má rada, aj keď je plná

Hoci vyzerá ako bábika, tak je zjavné, že má v sebe aj poriadne pikantnú krv. Je to žena, ktorá sa stala slávnou prakticky hneď, ako si dala nohavičky dole. Jej rozkrok je šťavnatý a dá sa do neho zamilovať rovnako dobre ako do jej tváre. Pretože priam láka dokonalým ženským magnetizmom. Nezabudnite pri prehliadaní jej galérie obísť každý kúsok jej tela. V takomto prípade neprídete ani o milimeter potešenia. No a garantujeme, že jej vizážou budete príjemne prekvapení. 

Má rada aj to, čo iné odmietli

Ako sa mohla stať z mladej neznámej pornoherečky zrazu dračica? Odpoveď je potrebné hľadať v jej prispôsobivej povahe. Len čo sa totiž vyzlečie, tak už pre ňu nie je žiadna scéna problémom. Dokonca sa jej dokonale podarili aj zábery, ktoré často iné ženy nemusia. Len preto, že je rada nahá a nerobí jej problém sa v nahote a sexe prispôsobiť chutiam druhého človeka a ani režiséra. Tomu sa povie herečka snov.