Menu
zdroj: Erocurves/tristansummers
Tristan Summers.

Sexy Pipka Tristan Summers: Herečka, ktorá vie ísť stále naplno

Omnoho skôr si dala dole nohavičky ako strojček zo zubov. Aj to naznačuje, že sa nebojí ísť do sveta erotiky naplno a ide si za svojím.

Chce mať dokonale krásne zuby, pretože telo už také má. Navyše na ňom netreba nič vylepšovať. Prečo aj. Tie masívne prirodzené prsia rozhodne nevyzerajú, že baba má len 19 rokov.

Septembrová kráska

Narodila sa v septembri, do školy teda nastúpila až o rok neskôr ako jej rovesníčky a tak si okamžite od prvých chvíľ získala okolie svojou vyspelosťou. Už na škole jej chalani hľadeli na prsia, ktoré rozhodne neboli malé. Výsledkom jej prirodzeného rastu sa tak stali plné dvojky a pri výške 168 centimetrov a váhe necelých 50 kilogramov na nej krásne vynikajú.

So životom o preteky

Nikdy sa nehrala na ženu, ktorá si nedá nazrieť pod sukňu. Jednoducho, aj medzi ženami sa nájdu baby, ktorým robí dobre, ak sú stredobodom pozornosti za kríkmi. Už predtým, ako dosiahla osemnásť rokov, priznala, že prestala počítať sexuálnych partnerov. Že sa vám to ťažko verí? Nuž, pravda je taká, že je len rok etablovaná v biznise pre dospelých, ale už dnes má viac filmovačiek a profesionálnych súloží ako omnoho staršie herečky. Ako sama vraví, vďačí za to svojmu nadšeniu pre sex, mladosti, zdravej strave, cvičeniu a prirodzenej odolnosti, pretože ako tvrdí, jej rozkrok prakticky nepotrebuje prestávku. Dokáže byť neustále k dispozícii.

Mení vlasy podľa nálady

Jej telo je podmanivo vzrušujúce. Na svoje si pri ňom príde skutočne každý. Prsiam niet čo vytknúť, zadočku tiež nie, bruško má adekvátne štíhle. Driek ideálny do ruky, aby ste už v mysli videli, ako do nej pálite odzadu prírazy. Avšak ona vyhovie aj mužom, ktorí majú radi rôznofarebné vlasové variácie. Občas je tmavovláskou, skúsenosti má aj s blond odtieňom. Niekedy sa ostrihá nakrátko, inokedy si vlasy pokojne nechá aj predĺžiť. Je to mladá baba, ktorá sa rada predvádza. A keďže šaty do práce príliš nenosí, snaží sa upútať a vychádzať v ústrety zmene aspoň tým, čo vidieť.