MENU
Menu

Sexy Pipka Tiffany Watson – postavička ako lusk

Dvadsaťtriročná a dá sa povedať, že už stálica prvej erotickej ligy. Prvé skúsenosti s pozornosťou opačného pohlavia nabrala ako roztlieskavačka a od tejto pozície už nemala ďaleko k tomu, aby si dala nohavičky dole a robila podobné tance, akurát bez šiat. Kedysi chodila do kostola a dnes sa k nej modlia muži, ktorí vyznávajú chrám ženského tela.

Tiffany Watson – postavička ako lusk
Zaučená basketbalovým tímom
Tiffany sa netají, že ju v mladosti chytila poriadna slina na divoký život. Párty, párty, sex, sex, to bolo znamenie je tínedžerských rokov. Ako však posúvala hranice, tak raz sa ocitla na turné s basketbalistami, ktorým mala robiť roztlieskavačku, ale nakoniec skončila ako dievča pre všetko. Áno, vrátane uspokojenia túžby po žene. No a basketbalisti sú tímoví hráči, ktorí sa radi podelia. Na druhej strane sú podstatne veľkostne nadpriemerní a Tiffany jedného po druhom zvládla. Dá sa povedať, že by mal niekto lepšiu prípravu na svet porna ako toto žieňa?

Miluje misionára
Vie robiť sexuálne pozície od výmyslu sveta, ale v rozhovore povedala, že ak ide o prácu aj osobný život, uprednostňuje misionársku pozície, pri ktorej vidí na partnera, vníma jeho rozkoš, nadšenie a pohyby. To ju privádza k orgazmu. So ženami to má však najradšej odzadu, keď cíti vlhký jazyk skutočne nielen v jej intímnom priestore, ale aj v oblasti análu, pretože Tiff, ako jej hovoria priatelia, si užíva všetky telesné otvory na prijímanie slasti.

Prežíva všetko naplno
Tiffany sa prezentuje tým, že na pľaci skutočne nemá zábrany. Ide do všetkého naplno a snaží sa vžiť do úlohy. To v praxi znamená, že aj incestné scény sa snaží vychutnať ako v realite. V rozhovore priznala, že rodinné scény skutočne miluje. Snaží sa vžiť do toho, aké to je s nevlastnou sestrou alebo nevlastným bratom a skutočne si to užije. Nuž, nie je incest ako incest a pravda je taká, že mať skazenú Tiffany za nevlastnú sestru, tak to by chcel asi každý chalan.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia