Menu
zdroj: Erocurves/tiffanydoll
Tiffany Doll.

Sexy Pipka Tiffany Doll: Francúzka lákavejšia ako Eiffelova veža

Šťavnatá Európanka je presne ten typ ženy, ktorá spestrí mužom deň. Európske krásky majú stále tradičný šarm žien bez nafúknutých pier a poprsia, ktoré vyzerajú ako trofej Ligy majstrov.

Tiffany Doll je bábika, ktorá pochádza z krajiny najväčších európskych labužníkov. Preto dobré pozná chúťky tých najnáročnejších a snaží sa vyhovieť každému.

Upratovaním nepohrdne
Kto by nepoznal erotické hry s francúzskou slúžkou a upratovačkou. Každý kto išiel aspoň okolo susedovho porna vie, o čom je reč. Kostýmček, ktorý sám o sebe spraví z bežnej ženy dračicu, si priam pýta francúzske telo. Ani Tiffany sa ho nezriekla a zapózovala neraz aj v kostýme, ktorý má krásne čierne podväzky. To však nie je jediná garderóba, v ktorej je tak horúca ako francúzske pobrežie počas vrcholu letnej sezóny. K jej telu sa skutočne náramne hodia podväzky, čipka, nohavičky, ktoré nikdy nevyjdú z módy, teda minimalistické tangáče. A keď to všetko dá dole, aj tak je atraktívna.

Poďte sa pozrieť na jej kvality
Tiffany je krásna a šťavnatá Európanka, s výškou 157 centimetrov, pevnými dvojkami a je to baba po tridsiatke, takže prezentuje krásne telo dospelej ženy. Je ukážkou toho, že na krásu nie je potrebné byť umelou. Je prirodzená a to vidieť na každom jej telesnom záhybe. Štíhle telo formuje v posilňovni a miluje ten pocit, keď sa stáva stredobodom pozornosti. To sa jej aj pri nízkej výške vždy podarí. Nosí totiž šialene sexi vysoké podpätky a spod sukne, ak ju má teda oblečenú, nechá, aby jej presvital aj lem samodržiek. To je pre mužov fetiš, pre ktorý sa dokážu pred ňou aj plaziť.

Čo by ste o nej mali vedieť?
Stačí pozrieť na jej telo a viete, že noc s ňou by rozhodne nebola nudnou. Ak však ste nielen na reč tela ale aj konverzačné témy, tak poradíme. Miluje belgickú čokoládu. Hoci to na nej nevidieť, vie si ju vychutnať skutočne do poslednej kocky. Sex On The Beach je jej obľúbený drink, ale v rozhovore priznala, že to nie je len drink, čo v tejto podobe vyskúšala. Je to jednoducho spontánna dračica, ktorá nemá problém so sexom na prvom rande. Veď je predsa pornoherečka. Rande bez sexu by bolo niečo podobné, ako keby vám slávna speváčka pri stretnutí nezaspievala ani dva tóny. To sa predsa nerobí. A Tiffany to vie.