Menu
zdroj: Erocurves/tettidewkorti
Tetti Dew Korti.

Sexy Pipka Tetti Dew Korti: S rozkošou sa vydala do šíreho sveta

Levica Tetti Dew Korti je plná vášne, sexepílu a miluje rozdávať potešenie. My sme najradšej, že hoci ceny ruských palív rastú do závratných výšok a stupňuje sa tlak na ich odstavenie, o rozkoši to neplatí.

Tá má stále u nás dvere otvorené a my veríme, že tomu nikdy nebude inak. Veď nechať si ujsť takú krásku ako je Tetti by bolo skutočne škoda.

Radšej sex ako plyn

Tetti Dew Korti sa narodila pred 23 rokmi v Moskve, nuž, rodičov a miesto narodenia si nikto z nás nevyberá, ale môžeme si aspoň zvoliť, ako so životom naložíme. Pri Tetti bola voľba jasná. Ako levica potrebovala stále dostatok záujmu a ten si vyžadovala. Priamo tomu podriadila aj to, ako sa obliekala a ako vystupovala na verejnosti. Neušla záujmu mužov na žiadnom mieste, kde sa vyskytla. Každý ju prirodzene vyzliekal očami a o to bolo krajšie, keď muži okolo nej pochopili, že nemusia túto procedúru robiť len očami, ale ide to aj ručne, stručne a Tetti sa pokojne nechá prehliadnuť pre naše potešenie.

Začiatky v agentúre

Nehrala sa na ženu, ktorá sa ocitla na kastingu do porna úplnou náhodou. Práve naopak. Išla cielene za tým, že si chce vybudovať kariéru, ktorá bude stáť na jej peknom zadočku adekvátnych prírodných dvojkách. Ženy z východnej Európy sú totiž známe tým, že neholdujú plastike a tak aj jej telo je absolútne prirodzené. Okrem vlasov, ktoré si rada farbí.

Dvojky jej (ne)stačia

Ak ide o prsia, jej pevné dvojky s chutnými bradavkami predstavujú skutočne pekný zážitok do ruky aj na bozkávanie. No sama nikdy nechcela byť dvojkou. Omnoho radšej sa prediera na popredné pozície. A keď je už reč o pozíciách, tak tie skutočne zvláda prakticky všetky. A jej najobľúbenejšie? Odzadu, klasika a keď je hore. Pričom niekedy sa jej jeden penis máli a keď má jedného muža v sebe, rada sa poteší aj niečím do ruky. Aj preto sú jej foto galérie a erotické scény tak horúce. Nenechá si príležitosť byť jednotkou aj v milostných pozíciách, ktoré sa zdajú obohranou klasikou. U nej to tak nie je. Vždy ich dokáže obohatiť tak, aby boli svieže, atraktívne a vzrušujúce. Aj preto jej sláva stále stúpa.