Menu
zdroj: Erocurves/sweethole
Sweet Hole.

Sexy Pipka Sweet Hole: Vybrala si meno, ktoré hovorí naozaj za všetko

Ak si dá niekto meno Sweet Hole, tak to hovorí dve veci. Po prvé je jasné, že sa s takým menom nenarodila. Ale druhým signálom je, že toto dievča si meno vybralo ako stvorené pre tie najtvrdšie priečky erotického priemyslu.

Pretože kto aspoň preliezol na základnej škole z angličtiny vie, že jej meno láka na sladké otvory. Je naozaj taká sladká?

Postrach ženatých mužov

Mladé ruské pokušenie. Tak jej môžeme pokojne hovoriť, pretože má 23 rokov, ale mala už podstatne viac partnerov. Ona totiž s málokým vydržala viac ako pár mesiacov a sú dni, kedy má aj viacero chlapov po sebe. Začínala svoju kariéru ako luxusná spoločníčka a neskôr sa stala luxusnou modelkou, ktorá príliš nevie dávať nohy spolu. Pracuje v tom najtvrdšom žánri sexu, takže cez jej telo sa občas preženie skutočný regiment chlapov. A ona to má rada. Má mladé telo, ktoré toho veľa znesie. A vždy lepšie mať sex verejne, ako tajne kdesi v aute. Ale zažila aj takých situácií viac, ako dosť. Pretože sama bola neraz milenkou mužov, ktorých doma čakala manželka, ale oni nevedeli odolať rozkroku, ktorým im Sweet Hole ponúkala.

Vytvorila si svoj plán života

Možno by ste si mysleli, že je to práve Sweet Hole, ktorá sa stala otrokyňou mužov a ich túžob, no pravda je presne opačná. Sweet Hole má mužov rada a rada ich využíva. Nielen pre svoje telesné potešenie. Ani sa netají tým, že je rada rozmaznávaná a opäť sa to netýka len postele. Má rada luxusné a drahé darčeky, nechá si platiť za svoju spoločnosť a muži radi ochotne zaplatia, aby videli intímne fotografie spravené na objednávku, alebo sa popásli na jej videách. A nie je to samozrejme len virtuálne potešenie. Chcete sa jej dotknúť, alebo s ňou stráviť noc? Budete si musieť zaplatiť. Ešte stále máte pocit, že ju majú muži vo svojej moci? Zdá sa to byť pravý opak a jej cesta životom je dobre premyslená. Hoci muži sú pre ňu len barličkami k tomu, čo chce dosahovať.

Jej telo je jej chrámom

Sweet Hole si nevzala pseudonym náhodou. Ak chcete pátrať, prečo práve takéto vyzývavé, pre niekoho možno až vulgárne meno, tak sa treba na to pozrieť z jej pohľadu. Muži majú radi sladké. No a samozrejme majú radi ten doslova božský otvor na ženskom tele. A spojením týchto dvoch slastí vzniká pomenovanie, ktoré si vzala žena, s ktorou porno dostalo úplne iný význam. Sladší...