Menu
zdroj: Erocurves/susanagil
Susana Gil.

Sexy Pipka Susana Gil: Žena, ktorá prinesie babie leto počas jesene

Nepovedali by ste, že je Španielka. Hoci je prefarbená, ale je to blondínka. Má bielu pokožku, ktorá sa na slnku spáli dočervena.

Je to presne ten odtieň, ktorý chcete pofúkať a natrieť večer tvarohom. Pritom sme vôbec nezašli ďaleko od pravdy. Má rada mužov, ktorí sa vedia postarať o jej telo a zabezpečiť, aby jej oblo lepšie. Pokojne aj tvarohom, aj keď má samozrejme radšej úplne iné spôsoby rozmaznávania.

Kráska čo sa nehanbí sama za seba
Žiadne tetovanie na koži, žiadny piercing na tele. U Susany Gil by ste hľadali márne aj stopy po telesných úpravách. Jediné, v čom nenechala svoje telo na prírodu je farba vlasov. Na mnohých záberoch môžete vidieť jej prirodzenú tmavú farbu, ale v súčasnosti je odfarbenou blondínov a je priam dokonalá. Má 22 rokov a keď niekomu povie, že je reprezentantkou prirodzenej ženskej krásy vo svete porna, mnoho mužov sa len usmeje. Sú totiž zvyknutí, že ženy tvrdia ako sú prirodzené a potom ukážu umelé štvorky prsia. Susana Gil je ale iná. Čo na srdci, to na jazyku. Keď rozopne blúzku a vám sa ukážu tie krásne prirodzené dvojky, pochopíte, že umelé hračky nie sú tak skvelé ako ženy, čo majú prirodzené prirodzenie aj poprsie.

Sama sebou je najviac s mužom
Nie sú na svete len ženy, ktoré bolí hlava vždy ak spomeniete, že máte chuť na jej bradavky. Sú aj ženy ako Susana Gil, ktoré otvorene priznávajú, že ich telo sa nedokáže nasýtiť len možnosťami bežnej mužskej potencie. Od mladosti to bola žena, ktorá dávala prednosť sexuálnym pletkám pred dlhodobými vzťahmi. Pretože v nich vstupujú do hry city, hádky, nedorozumenia, zatiaľ, čo pri sexe môžete zažiť prakticky len uspokojenie.

Dva roky v profi lige
Hrávala sa s chalanmi na dvore, v parkoch, doma, kdekoľvek. Mala chuť na mužské telo s dobrým výkonom prakticky nepretržite. A prečo by tento talent mal vypomáhať v pizzérii, kde pracovala. Ak náhodou neposkytovala uspokojenie iných chuť ako po dobom jedle, zarábala sexom. Prišla do agentúry, vyzliekla sa, odhodila šaty, zábrany aj obavy a dnes je ospevovanou pornodivou. Má charizmu, šarm a prirodzenosť baby z ulice, ktoré chcete jednoducho len preto, že vyzerá dobre.