MENU
Menu
Stefania Beatty.

Sexy Pipka Stefania Beatty: S krivkami uspeje v modelingu aj na ihrisku

Stefania Beatty má síce západne znejúce meno, ale pochádza od našich východných susedov. Pseudonym si vymyslela, aby sa jej podarilo preraziť v zámorí, a sen sa jej skutočne splnil. Aj keď si myslíme, že viac menu by mala byť vďačná svojim krivkám.

Stefania odjakživa túžila byť modelkou a spočiatku sa videla na mólach v Miláne či Paríži. Keď však zistila, koľko odpierania je s takouto kariérou spojeného, rozmyslela si to. Avšak našťastie nie úplne. Povedala si, že sa síce bude predvádzať, ale bez oblečenia, a vďaka tomu bude môcť žiť tak pôžitkársky, ako si len praje.

V mladosti hrávala futbal a tento koníček jej ostal dodnes. Tvrdí, že si veľmi rada zahrá aj proti mužom, pretože o to je potom zápas jednoduchší. Väčšina hráčov totiž upiera zrak skôr na to, čo sa Stefanii rysuje pod dresom, než na dianie na ihrisku.

Keď si nemôže zahrať ozajstný futbal, vychutná si aj ten videoherný. Ideálne s partnerom. Víťaz si totiž vždy môže vybrať, čo musí spraviť porazený. V konečnom dôsledku je to ale jedno, aj tak obaja končia v posteli.