MENU
Menu
zdroj: Erocurves/stacysnake
Stacy Snake.

Sexy Pipka Stacy Snake: Príťažlivá tmavovláska z Červeného námestia

Má tridsať a pochádza z krajiny cárov a dobrej vodky. Je to silná žena odchovaná na Moskviči a Volge.

Aj preto vie, čo to znamená obracať sa v živote a v tom svojom nenechala nič na náhodu. Keď prišla ponuka na letenku do USA, na cenu sa nepýtala. Súhlasne prikývla a odletela.

Zaplatila nohavičkami
Rozhodne nie všetci Amíci majú Rusko v zuboch. Tí, čo tam chodia na služobné cesty, vedia, že to vie byť zasľúbená zem. Práve odtiaľto odnášajú úplne iné suveníry ako matriošky. Krásne mladé ženy, ktoré ešte stále poslúchajú na dolár.  Jedným takýmto talentom  pred deviatimi rokmi bola aj Stacy Snake. Oslovili ju na ulici, slovo dalo slovo a po pár vodkách bola na stole zmluva a Stacy už nemala nohavičky. Niekedy sú činy jednoducho presvedčivejšie ako tisíce slov. Zbalila si pár vecí a z USA sa už vrátila len na prázdniny. Našla nový domov a životné uplatnenie.

Bohyňa sexu
Tak sa cíti a rovnako aj prezentuje. Aby na to nikdy nezabudla a aj okolie okamžite vedelo,  s kým máte dočinenia, nechala si na pravé rameno vytetovať text : „I Am The Goddess Of Love And Sex.“ Neoslovili by ste takúto babu aj na pláži, alebo na ulici, nepozvali ju na drink a neskúsili, či vás vie skutočne doviesť až do raja? To, že je božstvom lásky a sexu však dokazuje aj v každom jej filme a na každom fotení. Jej fotky sú totiž tak pikantné, že pálenie v nohaviciach vyvolávajú aj na diaľku.

Vystúpenie z davu na vrchol
Už v prvom roku si ju všimli agentúry malé aj veľké. Každý chcel sviežu štuku z východného bloku, ktorá má prsia do ruky, výšku 170 centimetrov a nohy vie od seba dávať ako gymnastka. Pretože ako väčšina dievčat na východe chodila na gymnastiku dlhé roky, kým zistila, že ohybnosť môže zúročiť aj na inej ako športovej kladine. Dnes patrí stále k elite a hoci má za sebou deväť rokov v prvej lige, odísť do druhej sa ani zďaleka nechystá. Tridsiatka na krku totiž nie je vek, ktorý by sa na nej podpísal negatívne, práve naopak. Je správne zrelá, skúsená, vie čo chlapa navnadí, aby mal krásne sny aj večerné orgazmy.