Menu
zdroj: Erocurves/stacisilverstone
Staci Silverstone.

Sexy Pipka Staci Silverstone: Mužom berie slová z úst len úsmevom

Rada sa bozkáva, ale to prirodzene nie je jediný spôsob, ako môže vziať slová z mužských úst. Roky chcela byť princeznou každej párty. V mladosti vyhrala niekoľko súťaží krásy, stala sa stálicou diskoték a potom prevzala post hlavnej hviezdy.

Má ambície, ktoré nekončili v klube 

Klubová scéna je určite dobrá vec. Nie je na zahodenie byť kráľovnou diskotéky a parketu a žiariť ako jedna z najkrajších dám na parkete. No je to málo. To je zaujímavé tak v období dospievania, ale značkovú kabelku si za to baba nekúpi. Je to však dobrá štartovacia línia na to, aby ste zistili, čo sa v babe skrýva, čo vie ponúknuť a ako ďaleko vie ísť pri lákaní muža do svojho náručia. A nielen tam, ale aj medzi svoje nohy. Veľmi skoro si ju v kluboch všimli správni ľudia, ktorí mali „kľúče od miešačky“ a ponúkali priamu cestu do sveta erotiky a slávy. Staci Silverstone s úsmevom jej vlastným prikývla na pikantné ponuky a tak sa začala jej nová životná odysea. 

Na Floride je stále doma

Klamali by sme, ak by sme tvrdili, že vždy ostala len modelkou. Staci Silverstone sa tak prezentuje a v súčasnosti už viac menej fotí len vkusné akty, ale neboli časy, keď si mohla prácu vyberať. Bolo to obdobie tvrdej driny a kým sa dostala do povedomia, neraz kľačala pred hordnou vzrušených mužov, alebo sa dala na štyri a poslušne čakala, kým režisér povedal končíme. Málokedy to pritom bolo skoro. Sex má rada, ale vedela, že porno nie je kategória, ktorej by sa chcela plnohodnotne využívať. Preto dala výhybku smer jemnejšia erotika a v tomto prístave zakotvila dodnes.  

Má mnoho predností v sexi negližé

Zvodnosť ženy netkvie iba v jej nahej pokožke. Ak chcete prežiť unikátny zážitok z erotiky, určite sa nezaobídete bez sexi spodnej bielizne. Veď preto ju aj návrhári s kumštom vyrábajú a jej cieľ je jediný. Spraviť zo ženy zvodnú dračicu, ku ktorej sa budeme plaziť po štyroch. Staci Silverstone vie využiť čaro bielizne dokonale. Používa rada mnohé fetišistické prvky, dokonca aj vintage záležitosti, no jej telo je sexi, aj keď si nahodí len obyčajné plavky.