MENU
Menu
Sopie Gem.

Sexy Pipka Sophie Gem: Bieloruská perla si občas vystačí aj sama

Keby ste jej povedali, že je obyčajná, neurazila. Práve naopak, skôr by ju to potešilo. Sophie Gem o sebe totiž hrdo vyhlasuje, že je prakticky úplne obyčajná, akurát sa živí trochu inak, než väčšina žien považuje za slušné.

Sophie pochádza z Bieloruska, ale po maturite sa vydala študovať do Nemecka a už tam ostala. Stále síce navštevuje vysokú školu, ale iba externe. Má totiž priveľa práce, fotenie jej ukrajuje z bežného dňa tak veľa, že na chodenie na prednášky už jednoducho neostáva čas. A možno je to aj dobre, zrejme by len zbytočne rozptyľovala spolužiakov.

Prechádzky v prírode, čítanie a varenie. To je trojlístok činností, ktoré trónia na vrchole zoznamu jej obľúbených voľnočasových aktivít. Pýtate sa, prečo medzi nimi nie je aj sex? Sophie jednoducho odpovedá, že zatiaľ nenašla chlapa, s ktorým by mohla súloženie povýšiť na hobby.

To ale neznamená, že by aktívne nehľadala. Zvádzanie jej ide na jednotku, čo koniec koncov vidno aj na jej fotografiách. A hoci balenie mužov ju baví, neberie ho ako životne dôležitú činnosť. Celkom v pohode si podľa vlastných slov vystačí aj sama.