MENU
Menu

Sexy Pipka Sophia Winters – nevinná, kým neukáže telo

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo sa isté ženy rady vyzliekajú, predvádzajú, dokonca sexujú a iné sa ani za svet nechcú ukázať iba v nohavičkách? Ich dôvody sú rôznorodé a nemôžeme hovoriť za všetky, ale Sophia Winters prezradila, čo ju viedlo k tomu, že nie je cudnou dámou, ale dá si nohavičky dole celkom rada, rýchlo a pri každej príležitosti.

Sophia Winters – nevinná, kým neukáže telo
Rada sa pochválila
To, že s chalanmi nebude už hrávať futbal pochopila krátko po tom, ako sa začali zaujímať o jej loptičky pod tričkom. „Okamžite som bola stredobodom pozornosti a mne sa to páčilo," priznala v rozhovore Sophia. No a zatiaľ, čo ostatné baby sa snažili prsia skrývať, ona si neváhala dať dole aj tričko. A zrazu bola najobletovanejšou babou sídliska. Áno, aj v Amerike sa mladí chalani radi pozrú na telo mladej žaby, ktorá sa nehanbí a neskrýva pred nimi bradavky. „Zrazu som bola za hviezdu a pritom stačilo len dať si dole tričko, " vyznala sa Sophia. No a keďže si pozornosť a náklonnosť mužov užívala, tak neváhala ísť cestou ženy, ktorá bude stredobodom pozornosti neustále.

Pochválime ju za imidž
Nechce byť niekým iným, chce reprezentovať samú seba. Jej striptízové fotografie hovoria jasnou rečou. Ak sa vám páčim, užite si pohľad, ak nie, meniť sa kvôli vám nebudem. Aj preto nemá nič umelé, ale ukazuje svoje prirodzené pekne tvarované poprsia. Sú to trojky, takže nebudú ochudobnení ani milovníci vnadných ženských hrudníkov. Aj zadoček má tvarovaný do krásne guľatého, ktorý už len pohladiť a potešenie je na svete. Tejto jej postave dávajú korunu krásy vlasy, ktoré má krásne plavé a rozkrok vyholený a hladký. Ideálny na potešenie ústami.

Stále ostáva tínedžerkou
Sophia Winters má 24 rokov, takže podľa veku už dávno vyrástla zo stredoškolských čias, ale telo má mladé a výraz mladistvý. Preto vo filmoch a fotoscénach rada stvárňuje práve stredoškoláčky. Koniec koncov, ako sa sama priznáva, je to vek, kde sa dokonale našla. Práve na tieto časy má najkrajšie spomienky a tak ich rada prežíva zas a znova aspoň pracovne.