Menu
×

Sexy Pipka Sophia Sutra: Krivky, ktoré si zaslúžia dokonalú pozornosť

Nevadí, že sú menšie, dôležité však je, že sú dokonale prirodzené. Reč je samozrejme o prsiach ženy, ktorá už niekoľko rokov svetu vystavuje bradavky ako luxusný tovar ženského tela.

Sophia Sutra je plnokrvná Američanka, ktorá však aj po tridsiatke dokáže zahrať Lolitku. Ako je to možné? Stačí sa na ňu pozrieť. 

Životný štýl dievčatka

Každej žene pribúdajú roky, a výnimkou nie je ani Sophia Sutra, Avšak ona si povedala, že vek sa jej netýka. V podstate neplánuje zostarnúť a ostáva aj po tridsiatke mladou babou, ktorá má aj mladé telo. Ako hovorí, bez toho, aby verila rôznym ezoterickým smerom, ona sa snaží pestovať si mladú myseľ. A uznáva taký životný štýl, ktorý jej vo výsledku samozrejme prináša aj výhodu mladého tela. Veľa športuje, jedáva zdravo a to hlavné, srší optimizmom. Vďaka tomu nemá na čele vrásky starostí, iba tie od úsmevu. A najkrajší úsmev má, ak je nahá. Pretože v tom momente sa pridáva aj tá správna ženská koketnosť.

Zamilovala sa do tela

Ako do svojho, tak aj do ľudského tela ako takého. Miluje, ak môže obdivovať nahého muža, alebo nahú ženu. Ľudské telo je podľa nej stvorené k obdivu, zahaľovať ho preto nemá zmysel. A namiesto pestovania šatníka by sme mali pestovať vlastné krivky. Touto životnou filozofiou sa prediera životom. Výsledkom bolo, že sa po osemnástke dostala k nahému modelingu a odtiaľ rovno do postele vo filmových štúdiách. Pretože jedna vec je telo obdivovať, druhá aj si s ním užívať. 

Miluje, ak uspokojí iných

Má dobré nielen telo, ale aj srdce. Sophia Sutra si totiž zobrala svoj pseudonym podľa knihy kníh erotického sveta Kámasútry. Už to naznačuje, že chce byť nositeľkou rozkoše. Ak sa niekto pozrie na jej videá, ako si dokonale užíva a to pokojne aj na počkanie, pochopí, o čom je život. Zahoďte starosti, pretože raj má každý na dosah ruky, stačí chytiť kľúče od jeho brány, ktoré máte v rozkroku. Sophia Sutra vás preto presvedčí, že s dostatkom pohybu na zdravom tele si môže mladosť a zdravie udržať naozaj trvale.