MENU
Menu

Sexy Pipka Sophia Grace –slečna na popletenie hlavy

Pozor. Posledné varovanie predtým, ak sa pozriete na nahé telo, ktoré ukáže Sophia Grace. Hrozí, že ak sa zahľadíte na jej nádherné a plné prsia a chtivý rozkrok, zrazu pochopíte, že žena môže byť vždy krajšia, ako tá, s ktorou možno práve teraz chodíte. Sophia už mnohým mužom zavarila, keď ich frajerky prichytili, ako si pozerajú jej fotografie. Lenže pravda je taká, že odolať sa nedá.

Sophia Grace –slečna na popletenie hlavy
Múdrosť a cnosť
Meno Sophia znamená múdrosť a preto si ho toto žieňa vybralo ako pseudonym. Miluje totiž mužov intelektuálov a dokonca aj v práci ju najviac vzrušujú scény, kde môže byť sekretárka pána vedúceho, alebo je žiačkou, ktorú sa chystá zušľachtiť zručný a šikovný učiteľ. A keďže aj výchova príkladom je výchova, tak Sophia sa najviac naučila priamo v akcii. Preto ak budeme hodnotiť jej zručnosti a vzdelanie v oblasti sexu, skutočne k nej meno pasuje. Má čím zaujať aj akými znalosťami ohúriť.

Životná filozofia úspechu
Sophia Grace sa netají tým, že miluje obdiv, úspech aj peniaze. A miluje telo. Telesné pôžitky, nahotu, hry s orgazmom a indickú filozofiu. Vďaka nej má aj dve tetovania s exotickými motívmi. Jedno na ramene a druhé na bruchu. Vďaka joge, ktorá tiež patrí do jej života, má telo ako prútik a vidieť to aj na scéne. Kamasutru zvládne ľavou zadnou a ako hovorí ona sama, aj vo vysokých podpätkoch.

Potešte sa telom
„Doteraz som nepochopila, ako môže človek vidieť v sexe niečo zlé," hovorí Sophia otvorene, keď sa jej ľudia pýtajú na prácu. A to, že ide s každým chlapom, ktorého jej vyberú? Ona nechápe telo ako nástroj na uspokojovanie chúťok jedného muža, ale ako priestor, o ktorom rozhoduje sama. A prečo by sa oň nemohla podeliť?

Veď jej to robí dobre a ona na slasť rozhodne nie je skúpa. Má 23 rokov, takže kým sa usadí, chce si jednoducho užiť niekedy dobrý sex aj bez lásky. A tým, čo tvrdia, že sex je krásny len s láskou odkazuje: „Tí, čo to tvrdia, nevedia o čom hovoria, ak by bol orgazmus krásny iba s milovaným človekom, skrachujú asi všetci výrobcovia vibrátorov."

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia