MENU
Menu
Sofi Ryan.

Sexy Pipka Sofi Ryan: Dáma, ktorá bali mužov jediným pohľadom

Má 27 rokov a to ju oprávňuje k tomu, aby bola mladou kráskou, ale vedela stvárniť aj dokonalú MILF, ktorá nás rozhorúči svojimi dominantnými sklonmi. Či má v ruke bičík, trstenicu, alebo len svoje nohavičky, tak pre mužov začínajú krásne chvíle.

Poctivé vnady, poctivý zážitok
Nie je na svete veľa žien, ktoré majú krásne poctivé trojky a ešte k tomu prirodzených kvalít. Túto svoju výhodu  Sofi Ryan pochopila dosť skoro. V čase, keď ešte nemala trojky, ale prsia mala aj tak väčšie a krajšie ako spolužiačky. Vďaka tomu zistila, že stačí hlbší výstrih a omotá si každého chlapa okolo prsta. Nezáleží na tom, či spolužiaka alebo učiteľa. Keď dospela, dospeli aj jej prsia a dnes má krásne poklady, ktoré ukazuje svetu. Netrvalo dlho a o jej prsia sa začali zaujímať nielen muži, ale aj produkčné spoločnosti. Slovo dalo slovo a Sofi Ryan sa stala pornoherečkou.

Zrodená pre sex
Každý človek miluje sex. No nie každý rovnako. Ako je niekto menší a druhý väčší jedák, tak niekomu stačí sexu len tak ďobnúť a niekto musí mať poriadne porcie každý deň. Sofi Ryan patrí do tej druhej kategórie a ako hovorí, je rada, že zo sexu sa nepriberá. Keby mala rovnaké nadšenie pre čokoládu, jej postava by vyzerala asi úplne inak. Ako však priznáva, niekedy radšej ostane hladná, ako sa vzdať dobrej sexuálnej príležitosti.

Vyčarí úsmev na tvári jediným pohľadom
Pochádza z Arizony, ale dnes je viac menej doma na Floride alebo v Los Angeles, kde je centrum zábavy pre dospelých. Robí modelku, ale rada prezentuje aj živú šou. Pretože na nich vidí, ako jej filmy účinkujú na mužov vo svete. Na pľaci sa miluje s množstvom chlapov, ale rada sa pozrieme aj do tváre fanúšikom, ktorí jej hladný rozkrok poznajú lepšie ako jej gynekológ. Uvedomuje si, ako sú skalní priaznivci pre jej biznis dôležití a preto sa k nim správa tak, aby boli spokojní aj uspokojení. Radosť ju jednoducho stretnúť aj kdekoľvek na pláži alebo ulici. Všade sa usmeje a ponúka krásne telo. Aj keď nie vždy nahé, aspoň správne odhalené.