MENU
Menu

Sexy Pipka Sofi Ka - šudentka z ríše snov

Sofi Ka je stelesnením leta. Má horúcu krv, opálenú pokožku a krivky, z ktorých sa muži potia. Nečudo, že si táto mladá študentka právom vydobyla svoje miesto medzi erotickými modelkami. Stačí na ňu pozrieť a človek hneď vidí, že má v tomto odbore kariéru zaručenú.

Sofi Ka - šudentka z ríše snov
Sofi však nechce až do tridsiatky ukazovať, čím ju príroda obdarila. Študuje psychológiu, usilovne sa učí a modeling považuje za najjednoduchší spôsob, ako si privyrobiť. Aj z časového hľadiska je pre ňu jednoduchšie za dve-tri fotenia zarobiť toľko, čo jej puritánske spolužiačky zarobia za mesiac.

Vyzliekanie sa pred objektívom nepovažuje za niečo, za čo by sa mala hanbiť. Tvrdí, že nahota je prirodzená a ona chce svojím telom oblažiť čo najviac ľudí. Je to skutočná dobrodinka, ktorej ide o blaho mužov i žien, ktoré sa radi pokochajú nádhernými krivkami.

Sme vcelku zvedaví, ako bude vyzerať Sofi v úlohe psychologičky. Nevieme si totiž predstaviť chlapa, ktorý by k nej prišiel, ľahol si na gauč, a nemyslel na to, že mladá krásavica leží s ním. Je to jednoducho žena, ktorá lieči aj psychické problémy.