Menu
zdroj: Erocurves/skylarsnow
Skylar Snow.

Sexy Pipka Skylar Snow: Porcia nahoty, ktoré sa len tak nevidí

Portoriko. Krajina uvoľnených mravov a nemravných žien. Alebo minimálne takých, čo dajú prednosť opaľovaniu hore bez pred tým, ako by mali byť zahalené plavkami. Z tejto krajiny pochádza aj Skylar Snow. A ona reprezentuje teda vášeň skutočne plnokrvne.

Pozor na zrak

Málokto uverí, že to, čo nosí Skylar Snow na hrudi, je prirodzené. Ale skutočne je. Tie prsia, ktoré ukazujú veľkosť pätiek košíkov má plné a absolútne vlastné. Má pritom len 166 centimetrov, takže pri je výške tie prsia vyzerajú k drobnému telu priam kolosálne. Aj preto sa stala ženou, ktorá ukázala svetu viac ako ostatné. A hoci vyzliecť sa vie každá, nie každej vyjdú z podprsenky také prednosti, ktoré mužom postavia nielen vlasy dupkom. 

Užíva si pozornosť

Sú ženy, ktoré sa za svoje prirodzene veľké vnady hanbia a celé by ich najradšej zamaskovali. Ale to rozhodne nie je prípad Skylar, ktorá keď zistila, že sa to okoliu páči, teda hlavne mužskému okoliu, tak okamžite zbystrila pozornosť. Robilo jej dobre byť žiadanou a keď zistila, že robiť dobre jej môžu muži aj inak ako obdivom, tak pochopila, kde je jej cesta životom. Vybrala sa na porno kasting a kývla na všetko, čo sa jej pýtali. Vedela, že si nemôže diktovať podmienky hneď prvé dni, ale nakoniec to skončilo tak ako chcela. Dnes je mega hviezda, ktorá robí s najlepšími hercami a herečkami v brandži.  

Ideálna žena

Nepovie nie, ak ide o sexuálne praktiky. Jej chuťovkou je však sex medzi prsia. Netreba sa dvakrát pýtať, prečo to mužom s ňou tak chutí. Má ich tak príjemne obopínajúce, že aj jej filmoví partneri si často nevedia vynachváliť, čo s nimi robí. Má 27 rokov a už skúsila v sexe prakticky všetko. A to nevadí. Pretože ako priznala ona má chuť skúšať všetko zas a  znova aj keby to malo byť sté opakovanie. A keď sa scéna nepodarí? Nevadí, ide na ňu odznova. Veď sa nič nedeje, maximálne si užije ďalšie orgazmy. Je to jednoducho žena, ktorá miluje život, prácu, sex a užíva si všetko na jednej veľkej jazde na tomto svete.