MENU
Menu

Sexy Pipka Sky Pierce – najradšej sa ozdobí javorovým listom

Keby bola Evou z rajskej záhrady, tak by jej namiesto nohavičiek stačil list figový. Lenže Sky Pierce pochádza z Kanady a je hrdá na svoju krajinu aj telo. Preto namiesto figového používa radšej javorový list. Ak nie je poruke, nevadí jej stáť ani v plnej nahote.

Sky Pierce – najradšej sa ozdobí javorovým listom

Krásna aj bez doplnkov

Žiadne tetovanie, žiadne prepichnuté časti tela ani žiadne umelé prsia. Jediné, čo nie je na nej tak celkom prirodzené, sú blond vlasy, ale aj to nie je celkom tak pravda, pretože ako malá bola blondínkou. Takže sa len trochu vrátila do svojej mladosti. No a náramne jej to pristane.

Pracuje v oblasti nerestí
Na prvý pohľad, ak ju uvidíte oblečenú, by ste nepovedali, že je to žieňa, ktoré si zarába na živobytie točením pornoscén. Možno by ste ju tipovali na zdravotnú sestričku, prípadne influencerku z Instagramu, ale ona svoj vplyv uplatňuje radšej na iných poliach. Instagram je pre ňu príliš nudný, pretože na ňom sa vlastne môže len usmievať a ukazovať nové šaty či topánky a špúliť pery, ale podstatu jej sexepílu jej ukázať nedovolí. Aj preto nezačala svoju kariéru budovať tu, ale na stránkach, ktoré ukážu všetko. Na stránkach, kde si stačí zapnúť webkameru a za privátne šou môžete získavať peniaze. A tak si svoju prvú brigádu vybavila aj Sky Pierce.

Rozkošne akčná
Mnoho mužov chodí na stránky s nahými amatérkami preto, aby sa potešili, no ďalší obkukávajú talenty, aby mohli nahé baby z detských izieb vytiahnuť na výslnie. A presne takáto ponuka prišla aj k Sky pred dvoma rokmi. Dnes má 24 rokov, ale hádali by ste jej menej. Keď ju oslovili, neverili jej, že má 22, ale tipovali, že si pridala vek, aby mohla predvádzať nahý rozkrok legálne. Lenže ona neklamala. Jednoducho vyzerá mlado a jej krásne telo akoby nestarlo. Cvičí, zdravo sa stravuje, behá a súloží. A to každý jeden deň. A či taký život nenazýva rutinou? „Ani zďaleka, skôr spanilou jazdou," usmieva sa Sky pri odpovedi.