MENU
Menu

Sexy Pipka Sheena Lee – nič pre slabšie povahy

Keď Sheena Lee vybehne na scénu, je potrebné si dávať pozor. Je nebezpečná. Sexi nebezpečná s pohľadom, že sa vás snaží zhltnú ako jednohubku. Je to kus ženy, kus tela, ktoré by ste chceli napríklad aj znásilniť, posexovať, uspokojiť na ňom svoje túžby, akýmkoľvek spôsobom sa ho zmocniť. Muži pri nej dostávajú zatemnenie mysle len, čo na nich pozrie a ukáže kúsok nahej pokožky. Taká je Sheena Lee, neodolateľne zvodná takmer od narodenia.

Sheena Lee – nič pre slabšie povahy
Ako raketa
Naša dnešná samička má výšku 165 centimetrov, čo nie je veľa, ale na prvý pohľad zavetríte, že ide o poriadny kus ženy. Lepšie povedané divožienky. V porne je zbehlá, v erotických polohách doma, prsia má síce umelé, ale krásne veľké. Keď hovoríme krásne, myslíme tým úctyhodné päťky, ktoré držať v rukách a cmúľať bradavky musí byť niečo rovnako vzrušujúce ako držať kľúče od nového Ferrari v spotenej dlani. Už si len dobre zajazdiť na plný plyn.

Kraľovala Playboyu
Dnes možno Sheenu vidieť v mnohých erotických pozíciách, ale začínala v Playboyi. Niekoľkokrát zasvietila v centre mužskej pozornosti iba tak, v sexi negližé, takmer cudná. Bolo to v časoch, keď sa do tohto magazínu nedostávali porno herečky, skôr ženy v zábehu, ktoré odhadzovali svoje šaty a ako panny a zoznamovali sa so svetom erotiky. Sheena patrila medzi ne. Lenže z fotenia pre Playboy bola sláva, príležitosti, ale na vyžitie do konca života to nestačilo. A tak ako mnohé iné slečny, ktoré majú dostatok guráže a dosť veľké prsia, skočila rovnými nohami do porna.

Je to dračica
Sheena je presne ten typ ženy, ktorá je drsná, poriadne divoká. Ak sa s ňou chcete maznať, tak sa vám vytrhne a začne si jazdiť po svojom. Je ako nespútaná voda, musí byť po jej. Preto má najradšej pozíciu na vrchu, ona potrebuje ovládať. Predstavila sa neraz aj v kostýme dominy a to jej nielen náramne sluší, ale ako hovorí, vtedy nehrá. Keď jej muži ležia pri nohách je skutočne sama sebou.