MENU
Menu

Sexy Pipka Shannon Troy - očarí nielen perami

Shannon Troy na prvý pohľad zaujme perami. Ona sama vraví, že ich považuje za svoju najsilnejšiu zbraň. Stačí, aby si ich pomaly olízala či sa do nich nežne zahryzla a chlapi okamžite strácajú súdnosť.

Shannon Troy - očarí nielen perami
Pochádza z Kanady a do USA prišla hneď po strednej škole. Nemala žiadnu prax, no chcela sa stať maskérkou. Popri rôznych kurzoch si teda privyrábala aj svojím telom. Nie ako prostitútka, na to by podľa vlastných slov nemala odvahu. Na fotenie aktov jej však mala viac než dosť.

Nemá najväčšie prsia v branži, sú však 100-percentne prirodzené a Shannon tvrdí, že si ich rozhodne neplánuje dať zväčšiť. Svoje telo považuje za chrám, nepije a nefajčí cigarety. V kondícii sa udržiava nielen pravidelným cvičením, ale aj pravidelným sexom. Stáleho partnera síce nemá, ale kandidátov na posteľné cviky je vždy dosť.

Na sex nemá obľúbené miesto. Vraví, že rovnako dobré to môže byť v prírode i v aute. Stačí len, aby bol chlap šikovný. Shannon si vie vybrať a vraj sa jej už dlho nestalo, že by narazila na zlého milenca. Na mužov má jednoducho oko.

Autor: Liam
Foto: Morazzia