Menu
zdroj: Erocurves/sendysilver
Sendy Silver.

Sexy Pipka Sendy Silver: Šelma, ktorá nechcela ostať len pri fotení

Stále aktívna, stále atraktívna, stále plnokrvná Maďarka. Krásna žena dosiahne svoj rozkvet po tridsiatke a Sendy je presne príkladom takejto dámy.

Do filmu pre dospelých sa vydala hlavne preto, aby ukázala, že jej krása nie je len pre jedného muža. Popásť si na nej oči môžu dnes skutočne davy. Ale málokedy im to stačí.

Krásna, ale pomaly už veteránka

Plnoletosť dosiahla už dávno, ale čochvíľa dosiahne plnoletosť aj v priemysle pre dospelých. pretože jej prvá klapka a fotenie boli pred osemnástimi rokmi. Kto by sa začudoval, ako to stihla, máme vysvetlenie. Mala tesne po osemnástke, keď si dala dole nohavičky profesionálne a stále neskončila, ani keď sa prešvihla cez hranicu tridsiatky. Navyše vonkoncom nie je dôvod niekam odchádzať zo scény do zabudnutia, pretože o jej telo je neutíchajúci záujem.

Kráska, ktorá sa stala naozaj ukážkovou

Sendy išla do erotiky s jediným cieľom. Ukázať svetu to najlepšie z jej tela. Aj pre to sa zamerala na to, aby vyzerala čo najženskejšie. Predlohou jej telu sa stala bábika Barbie. No tak chlapci, kto ju neobdivoval, keď sa s nimi spolužiačky hrali? Dnes ju môžete obdivovať v živej podobe. Ale pozor. Nejde o žiadnu príliš umelú žienku, ale naozaj babu, čo sa na Barbie podobá. Pravdou je, že prsia nemá svoje, ale to je dnes už prakticky detail. Ak ste na štíhle blondíny, s peknými očami a ešte krajšími mierami, pri Sendy sa vám bude žiadať aj viac, ako len obdivný pohľad.

Je stále kráskou

Je doslova ako magnet na pohľady. A to oblečená, v plavkách a samozrejme najkrajšia je nahá. Ukáže svoje tajomstvá ukryté medzi dvojicou samodržiacich pančúch. Pretože nohavičky ona nenosí a tak netreba k jej lonu prekonávať žiadne veľké zábrany. Iba si nadvihnúť sukničku a nebáť sa ju osloviť. Pretože okrem toho, že je to hviezda, nemá žiadne hviezdne maniere. Keď sa jej muž páči, dovolí mu, aby si s ňou vyskúšal, že ona to nehrá ani na pľaci. Sex si skutočne rada užíva.