MENU
Menu
Scarlett Mae.

Sexy Pipka Scarlett Mae: Spotešením vás privedie do rajskej záhrady

Ženy sú zmyslom života mnohých mužov. Dvorenie, balenie, milovanie, to všetko sú veci, ktoré si môžeme užívať naplno práve len vďaka tomu, že sú tu s nami ženy. Tie ako Scarlett Mae môžeme nazývať bohyne. Sú zosobnením ženskosti a jemných tvarov, ktoré každého muža spravia tvrďasom.

Od detstva potvora
Scarlett Mae mala od detstva na ružiach ustlané. Pochádza z priemernej rodinym akých by sme našli v USA stovky. Na svoje detstvo ale spomína s dokonalou nostalgiou. Ako sama hovorí: „Nie je asi krajšie obdobie, ako objavovanie sveta. Sexuality, toho keď človek začne objavovať potešenie prvý raz,“ tvrdí v jednom z rozhovorov. Pretože aj orgazmus vie zovšednieť. Aj keď so ženou ako Scarlett Mae sa dá objavovať do nemoty, v niečom má pravdu. Tie prvé razy a bezstarostnosť sú najkrajšie.

Ach, tie krivky
Nebolo to len o jej prirodzenom nastavení na slasť. Scarlett Mae mala veľmi rýchlo krivky vnadnej ženy. V puberte, keď sa krásne zaoblila, stala sa všade obľúbenou. Nechala si spraviť pár tetovaní na miestach, ktoré keď odhalí, muži sú z nej skutočne unesení. Napriek tomu, že si za životnú kariéru zvolila sex, nie je povrchná. Zaujíma ju duchovno a aj sexualitu chápe v hlbších rozmeroch. Vytetované má lapače snov v tvare ruže, ktoré samozrejme prezrádzajú spojenie erotického motívu s duchovnom. Tvrdí, že sexuálna energia je tá základná životná a preto jej prebudenie spôsobuje, že človek žije naplno. A bez sexu sa to nedá.

Sex ako meditácia
Ako sama tvrdí, niekto môže meditovať hodiny a dýchať do brucha, jej stačí na dokonalé vymazanie reality a prežitie extázy dobrý a silný orgazmus. Preto sex považuje za omnoho krajšiu meditáciu, ako sedieť niekde na tvrdej podlahe v tureckom sede. Pritom efekt je rovnaký. Cíti sa po ňom blažene, nabitá energiou a plná sily. Preto veľmi rada medituje. Samozrejme omnoho radšej v spoločnosti ako sama.