Menu
zdroj: Erocurves/sashasultana
Sasha Sultana.

Sexy Pipka Sasha Sultana: Susedka, akú by chcel mať každý muž

Odpadla vám tento rok dovolenka v Chorvátsku? Máme pre vás aspoň Chorvátku. Sasha Sultana má 21 rokov, je krásna, rada nahá a prežiarená jadranským slnkom. Čo poviete, má rada zmrzlinu? Z jej tela by to bola dokonalá ochutnávka. Aj keď by sa podávala roztopená.

Mnoho zvestí o nej nenájdete
Na prvý pohľad plaché žieňa. Narodila sa v Záhrebe a práve tu spravila aj prvé kroky v kariére. Nie je veľa žien, ktoré sa dokázali presadiť na svetovej úrovni v oblasti porna a neboli by z Ameriky, Ukrajiny alebo Maďarska. Avšak aj v Chorvátsku sú muži hladní po krásnych krivkách. Sasha sa preto predstavila opatrne domácemu publiku. Bola skromná a začala jemnou erotikou, šteklivými kalendármi a magazínmi pre mužov na domácej pôde. Nielen Slováci však majú slabosť pre Chorvátsko a tak sa dostali jej fotografie za more. V ére internetu to nie je žiadna rarita. Jedného dňa jej pristála v pošte ponuka na niečo tvrdšie. A ona sadla do lietadla a išla si zasúložiť.

Žiadne škrupule
Kvalitná produkcia sa točí v zámorí a Sasha zabudla na to, že kedysi bola slušné dievča. Snaha presadiť sa, roztiahla tejto kráske nohy do dokonalej šnúry. Nechala sa naplniť pár adeptmi, ktorí súhlasne prikývli hlavou, že táto baba má v sebe potenciál. Odvtedy sa stala obľúbenou postavou nežnejších erotických scén. Žiadne tetovanie, štíhle telo, mladý vek a jemný výraz v očiach ju predurčujú na to, aby hrala sladké mačiatko. Nech sa páči, zapradie aj vám.

Skúsila aj ženy
Ak ide o erotické hry, skúsila mnohé a aj vzhľadom na dva roky v biznise je jasné, že má toho viac pred sebou ako za sebou. Napriek tomu už skúsila aj ženy a dokonca aj sex s transsexuálom. „Je to zvláštne, ale príjemné,“ vyjadrila sa o scénach, kde je vlastne s mužom, aj keď bozkáva prsia ženy. V galérii nájdete Sashu tak, ako ju príroda stvorila. Krásnu, chutnú a lahodnú. S nohami od seba. Jednoducho tak, aby aspoň na chvíľu poskytla mužom únik pred stresom a starosťami. medzi jej nohami je to totiž vždy tak trochu o malej dovolenke, vrátane potešenia a rozkoše.