MENU
Menu

Sexy Pipka Sarah Stephens - dáma s mnohými prednosťami

O niektorých ženách automaticky predpokladáme, že sú zadané. Sarah Stephens sme automaticky zaradili práve do tejto skupiny. Stačí na ňu pozrieť a je jasné, že musí byť obletovaná a určite sa našiel chlap, ktorého čaru podľahla. Ale omyl! Hoci sa snaží, toho pravého zatiaľ nenašla.

Sarah Stephens - dáma s mnohými prednosťami

Sarah na mužov jednoducho nemá šťastie. Tvrdí, že zbožňuje byť vo vzťahu, ale ten najdlhší jej vydržal iba rok. Potom zistila, že ju partner podvádza, a tak ho poslal k vode. Nevieme si predstaviť, prečo by okrem tohto tela nejaký chlap potreboval aj iné, ale očividne na to nejaké dôvody existujú.

Fešande s bujným poprsím tak robí spoločnosť len jej pes a menšia zbierka erotických pomôcok v nočnom stolíku. Hľadať chlapov v baroch už totiž Sarah nebaví, a keď potrebuje vypustiť paru, radšej si pomôže sama.

Princa na bielom koni teda prestala hľadať a momentálne len čaká, či nejakého nestretne. Ak máte záujem, zamierte do Los Angeles, tam totiž Sarah žije. A nemusíte byť ani extra fešák, Sarah totiž potrebuje od partnera len tri veci: zmysel pre humor, schopnosť pripraviť večeru a podať dobrý výkon v posteli. Idete sa učiť variť?

Autor: Liam
Foto: Morazzia