Menu
zdroj: Erocurves/sandycross
Sandy Cross.

Sexy Pipka Sandy Cross: Mohla byť modelkou, našťastie sa vyzliekla

Ukrajinka Sandy má dokonalú postavu pre prácu modelky. Štíhle telo, plné pery, pohľad bohyne. Presne typ ženy, ktorá otvára módne prehliadky po celom svete.

A s výškou 175 centimetrov mohla bodovať napríklad aj u Armaniho. Lenže ona nie je krásna len ako vešiak na šaty. krásneho má omnoho viac.

Ukázala svetu telo

Načo sa zapodievať modelmi, ktoré o rok už nebudú nikoho zaujímať? Sandy samozrejme začínala s modelingom, keď mala menej ako 18. Pretože tu baby chodia zahalené a namiesto brigádovania kdesi na pumpe jej padlo vhod, privyrobiť si pár korún prechádzkami po móle. Už v osemnástich však zistila, že to nie je práca snov, pomaly sa snažila objaviť aj nové možnosti uplatnenia a keď mala 24 , tak si povedala že ukáže to, čo aj tak všetci chceli hlavne vidieť. Jej nahé telo. Modeling zavesila na klinec. Zatiaľ, čo dovtedy bola len jednou bezmennou ženou z davu modeliek, len čo si stiahla nohavičky, už začala naberať vlastných fanúšikov.

Miluje umelecké akty

Sandy v sebe kus modelky nezaprie. Na rozdiel od žien ktoré už priamo začínali v biznise pre dospelých a museli sa do dobrých polôh dostať aj cez tie nie celkom lahodné, Sandy prišla ako veľká voda z iného sveta. Vie, čo to znamená vnímať nahé ženské telo ako umenie. A tak ho aj predstavuje. Ako nový model šiat, ako niečo skvostné, krásne, jemné a nádherné, čo si zaslúži pozornosť. Vrátane jej pevných pŕs. Vystúpených bradaviek a krásne tvarovanej vagíny. Z jej fotografií žiari skutočná krása ženy aj z miest, v ktorých je žena skutočne najkrajšia.

Svorky na prsiach môžu byť

Tvrdé porno jej nevonia, ale tvrdšia zaobchádzanie môže. Sandy vyzerá ako jemná kráska. Zdanie neklame. Jemnou je a má v sebe črty submisívnej dievčiny. Vo veku 28 rokov sa stále rada predstaví v úlohe školáčky, roztlieskavačky, ale aj poddajnej služobníčky, upratovačky a otrokyne. Svorky na bradavky? Mnoho žien strasie bolesťou a ona sa len usmeje. „Prečo nie?“ Odpovie a už aj cvaknú ostré zúbky do jej pokožky. Ona sa pritom len slastne usmieva.