Menu
zdroj: Erocurves/samiaduarte
Samia Duarte.

Sexy Pipka Samia Duarte: Fešanda, s ktorou zažijete mnoho pekných chvíľ

Spojili sa v nej španielsky temperament, vášeň, exhibicionizmus a zmysel pre vášeň. To všetko nie sú superlatívy alebo reklama na jednu ženu z Madridu. Pretože ona reklamu nepotrebuje.

Stačia jej prirodzené trojky a chuť ukázať svetu, že už nie je žiadne dievčatko, ktoré sa začervená, ak jej chalan nazrie pod sukňu. Práveže ona ho pozve ešte o niečo ďalej. 

Krásne roky v Španielsku

Španielsko patrí k európskym krajinám s podivuhodne vysokou koncentráciou pornoherečiek. Nemôže sa síce rovnať maďarskému exportu, ale kto sa trochu vyzná v brandží, tak dobre vie, že španielske baby dokážu často Maďarky zatieniť. Temperamentom, ale to nie je všetko. Ich šarmu dominuje krásna olivovo hnedá pokožka, tmavé uhlíkové oči a vlasy, ktoré sa vlnia v povetrí ako serenáda. Jednoducho sú to ženy, ktoré majú v tele vpísanú ženskosť, po ktorej každý muž baží. Týmto typom ženy je aj Samia. Pričom je aj úchvatne náruživá. 

Od očarenia k faktom

Nestáva sa často, aby sme krásu mohli kvantifikovať, ale pri tej ženskej ak necháme hovoriť reč čísel, tak tie počty každému mužovi zasvietia ako bingo. Miery 92 – 60 – 92 hovoria jasnou rečou. Ide o ženu, ktorú je za čo chytiť, ale z dlaní vám prekypovať nebude. Pohladíte ju po zadočku a tá nahá pokožka vás rozochveje, ako horúci motor športovej káry. Je to žena, ktorú keď tľapnete po zadnici, tak zapradie ako mača a je pripravená posunúť úroveň poznávania ženského tela do novej formy. Chcete ju spoznať hlbšie? Nech sa páči, ona má rada akékoľvek polohy.

Z Madridu za veľkú mláku

Má už po tridsiatke a to znamená, že aj mnoho rokov odkrútených na pľaci. Prišla ako žena s veľkými snami na fotenie do agentúry. Chcela sa stať modelkou, ale nakoniec to skončilo tak, že každé šaty a dokonca aj spodná bielizeň by ju len špatili. Preto sa jej rozhodli dať šancu ukázať bradavky a ono to zabralo. To bolo presne to, v čom vynikala a v čom ju tak radi vidia jej fanúšikovia. V rúchu Evinom. Jej krivky si pochvaľuje každý. Či už len tí, čo sa nimi pasú, alebo kolegovia z práce, ktorí jej umožňujú, aby svoj telo využila na maximum a vydestilovala z neho číre potešenie. Nech sa páči. Samia sa núka aj sama.