MENU
Menu
zdroj: Erocurves/sabrinabanks
Sabrina Banks.

Sexy Pipka Sabrina Banks: Telo, ktoré musíte vidieť pred spaním

Tmavovláska s magickými očami. Vlastne keby len očami, tak by sme to prežili len s pekným úsmevom a poohliadnutím sa.

Lenže táto baba má toho na sebe magického omnoho viac ako sa dá vidieť len krátkym stretom očí na ulici.

Obdivuhodné dievča
Keď má dievča 25 rokov, svet jej leží pri nohách. Obzvlášť, ak má na nich vysoké podpätky a podväzky. Vtedy muži strácajú zábrany a stávajú sa tými, ktorí chcú byť v jej náručí aj medzi stehnami. Sabrina si uvedomila moc ženskej mágie a naplno ju začala využívať v devätnástich. To bola totiž chvíľa, kedy sa stala profesionálnou zvodkyňou. Dokáže svojim telom opantať davy. Neveríte? Nazrite do galérie. Tam predvádza nohy, ruky, prsia a zadok v plnej kráse. a skutočne je čo obdivovať. Vychutnajte si aj jej ružu, ktorú má vytetovanú na boku. Tú odhalí aj keď má na pláži plavky a jej koniec budete hľadať v nohavičkách. Ak ho nájdete, je to vlastne nový začiatok potešenia z jej krásneho tela.

Robí si to veľmi rada
Deň bez orgazmu prakticky nepozná. Čítať priznania tejto ženy na internete je zážitok a na chvíľu pri nej majú muži pocit, že je ženou, akú chce mať každý muž doma. Alebo minimálne si ju požičať do postele. Uspokojuje sa sama hneď ráno, aby mala krajší deň. Pokiaľ je to len trochu možné, snaží sa dopriať si aj kvalitný sex s mužom počas dňa. No a keďže je tak trochu zaťažená na ezoterické smery, rada si dopraje aj potešenie so ženou. Aby sa jej telo nasýtilo ako mužskou, tak aj ženskou energiou. V posteli je to divoška, ktorá miluje vôňu tela a dotyky.

Môžete byť jej chlapom?
Čo sa týka sympatií, muž ju musí zaujať, musí byť iskrivý a mať pekné telo. Ale špeciálne preferencie nemá. No nepustí do seba nikoho pod osemnásť. No a v tomto prípade nehovorí o veku. Takže ak ste neprekročili hranicu na vstup do jej tela, ostáva vám len pozerať sa. Ale aj pohľad stojí za zážitok. Vychutnávať sa oplatí osamote a ideálne s balíčkom papierových vreckoviek nablízku.