Menu
zdroj: Erocurves/roxydel
Roxy Del.

Sexy Pipka Roxy Del: Výkonná MILF-ka, ktorá zahanbí aj mladšie ženy

Po tridsiatke sa žena v erotickom biznise pomaly ale isto preraďuje do kategórie MILF. To však neznamená, že hovoríme o starom železe. Práve naopak, tu chytá žena druhý dych. Už to nie je len mladá a neskúsená holobriadka, ak je už holá, tak zodpovedne, cielene a zvodne.

Vytvorila si vlastné kvality

Žena v erotickom biznise si musí vytvoriť svoj vlastný rukopis, podľa ktorého ju budú fanúšikovia spoznávať, milovať ju, obdivovať a chcieť zas a znova. Pretože tuctové ženy, ktoré len zhodia zo seba šaty ostanú vždy na periférii biznisu. Je mnoho báb, ktoré príležitostne točia porno, prípadne sa stanú erotickými spoločníčkami a majú omnoho vyššie hodinové sadzby, ako je priemer. No potom sú ženy, ktoré si nájdu svoj vlastný štýl a muži ich chcú vidieť zas a znova. Práve preto, že ony sú tuctové. Presne to bol aj prípad Roxy Del, ktorá si povedala, že nepôjde líniou mainstreamu, nenechá si teda nahodiť silikóny a blond vlasy. Ona ostala tmavovláskou s malými prsiami, ktoré sú však dobre známe dokonalým tvarom.

Prišla na chuť orálnej rozkoši

Ak by ste sa jej spýtali, čo na sexe najviac miluje, tak odpovie, že jazyk. Pritom jej nezáleží, či to bude jazyk mužský, alebo si medzi stehná pustí tvár ženy. Obe pohlavia považuje za rovnocenné na svojom tele. Zbožňuje skúšať nových milencov a milenky, pretože ako hovorí, na rozdiel od klasického sexu, kde je obvykle pohyb viac menej u každého rovnaký, pri orálnom sexe sa dá vyblázniť naozaj dokonale. Technikou, prevedením, vášňou, jednoducho jazyk využíva každý medzi jej nohami odlišne a preto má rada vyvrcholenie na mnoho spôsobov. A práve orálne uspokojenie zažíva najintenzívnejšie. 

Malé tajomstvo v nohavičkách

Možno aj preto tak miluje orálny sex, pretože jej tajomstvom je dobre vyvinutý klitoris. Epicentrum ženskej slasti. Ako sa hovorí, práve ženy s citlivým a veľkým klitorisom sú stvorené na rozdávanie potešenia a slasti. Sú ženami, ktoré majú dar spraviť muža dokonale šťastného, keď ho uväznia medzi stehnami. A najlepšie na tom je, že vďaka svojej genetickej výbave sa nikdy nemusí hrať, že má orgazmus. Ona ho často prežíva naozaj aj na pľaci a v súkromí si ho rovnako dopraje na dennej báze. Veď ako vieme, je máločo lepšie.