MENU
Menu

Sexy Pipka Rose Whitney - prelietavá kráska

Keby mohla, chcela by žiť na púšti. Rose Whitney tvrdí, že toto prostredie jej vyhovuje, lebo sa na ňu podobá. Je drsné, horúce a má skryté čaro. V minulom živote bola podľa vlastných slov nomádka no a čosi sa prenieslo aj do jej dnešnej povahy.

Rose Whitney - prelietavá kráska

Nikdy nebývala na jednom mieste dlhšie než rok. Ani v detstve, pretože otec bol v armáde a neustále sa sťahovali. Dostala prísnu výchovu a tú si prenáša aj do postele. Muž ju musí poslúchať a za odmenu vraj dostane zážitok, na aký sa nezabúda.

Rosino telo zdobí množstvo tetovaní. Krásavica tvrdí, že vždy, keď sa presťahuje na nové miesto, vyhľadá najbližšie tetovacie štúdio a nechá si pod kožu vyryť čosi na pamiatku. To isté platí aj o jej partneroch, v každom mieste pobytu má minimálne jedného. Na stále vzťahy Rose jednoducho nie je.

S modelingom sa rozhodne nechystá len tak rýchlo skoncovať. Nie je to typ ženy, ktorá by dokázala pracovať v zamestnaní bez cestovania, adrenalínu, dobrodružstva a štipky pikantnosti. Určite sa tak môžeme tešiť aj na ďalšie jej fotografie.