Menu
zdroj: Erocurves/rosalina
Rosalina.

Sexy Pipka Rosalina: Príťažlivá Ruska, ktorá je plná protikladov

Tajomná a predsa taká otvorená. Reč je o ruskej modelke s umeleckým menom Rosalina, ktorá si síce zvolila jednoduchý pseudonym, ale o to komplikovanejšia je jej povaha.

Miluje čítanie kníh a cvičenie, v súkromí je hanblivá a na v práci odhalí všetko, rada nakupuje oblečenie no najradšej je nahá. Aj taká je Rosalina, Ruska plná protikladov, ktorú v erotickom modelingu čaká veľká a úspešná budúcnosť.

Fotografi zbožňujú prácu s touto mladou ženou. Pózuje totiž tak profesionálne, akoby sa v brandži pohybovala najmenej desaťročie. A ona pritom fotí iba jeden rok. Tvrdí, že je to veľmi príjemný spôsob, ako sa umelecky prejaviť, a navyše tak aj slušne zarobí.

Vo voľnom čase striedavo buď číta, cvičí alebo študuje. Je externou študentkou ekonómie a fotenie aktov považuje za fajn spôsob, ako financovať život na vysokej škole. Tvrdí o sebe, že je priveľmi hrdá na to, aby si našla „sponzora“, ale na druhej strane si chce udržiavať istý životný štandard, ktorý by prostredníctvom bežnej brigády nedokázala. A tak sa necháva fotiť nahá, čo oceňujú muži z celého sveta.