Menu
zdroj: Erocurves/ronatalin
Rona Talin.

Sexy Pipka Rona Talin: S podpriemerným chlapom sa rozhodne neuspokojí

Rona Talin o sebe tvrdí, že je neskazená a v podstate aj celkom hanblivá. Mužov vraj v baroch neoslovuje a keby sa jej nejaký neprihovorí, radšej odíde domov sama. Na druhej strane priznáva, že príslušníkov opačného pohlavia rada vzrušuje, a podľa toho si vybrala aj povolanie.

Rona Talin pochádza z Ruska, má 23 rokov a stavila na jemnú erotiku. Ukáže síce všetko, ale rozhodne nie vulgárnym spôsobom. Podľa jej názoru musia akty zvádzať pomaly a až vtedy vedia u muža vyvolať tie správne myšlienky. Rovnako postupuje aj pri zvádzaní.

Na prvom rande nikdy nehovorí o tom, aké polohy má rada a čo by dotyčnému v posteli najradšej spravila. Na tieto témy stočí reč najskôr na druhej schôdzke. Tam si overí, aké má s ňou chlap úmysly, a zároveň odhadne, aký výkon vie muž podať v posteli.

S podpriemerom sa Rona neuspokojí. Tvrdí, že ak jej chlap nie je schopný dožičiť orgazmus, nebude s ním strácať čas. Aj preto vyznáva pravidlo „sex najneskôr na treťom rande“. Štvrtá schôdzka by bola zbytočná, ak by sa ukázalo, že nádejný partner je v spálni ako drevo. Tomu vravíme správna filozofia.