MENU
Menu

Sexy Pipka Riley Star – potešte sa mladou dámou

Riley Star oslávi 23. októbra ešte len 23 rokov. Narodila sa na slnečnej Floride. Na mieste, ktoré samo o sebe svojou atmosférou zvádza k užívaniu si a telesným radostiam. Veľmi dlho žila životom bezstarostnej Američanky a vychutnávala si more, slnko a pohodu. Až v minulom roku sa rozhodla, že by sa zišlo postaviť na vlastné nohy a tak sa dala na štyri.

Riley Star – potešte sa mladou dámou
Ešte si len buduje dobré meno
Vyzerá dievčensky a má telo ženy. To sú dva neklamné znaky, že stačí kvapka snahy a dievča môže byť v erotickom biznise veľmi úspešné. Od roku 2017, teda odkedy podpísala prvú zmluvu na natáčanie, vedel do čoho ide a bude vždy točiť len zaláskované filmy v žánri pre ženy. Doposiaľ stihla urobiť niekoľko tvrdých sexuálnych scén vo dvojici, s nádychom tínedžerky, trojka nemohla chýbať v repertoári a samozrejme ani orálny sex, ktorý je prakticky takmer vždy úvodom do hlavnej zápletky.

Každá blond sa počíta
Nie je prirodzenou blondínkou, ale prsia si nechala prirodzené. Skromnejšie dvojky, ale rozkrok krásne vyvinutý. Milovníci intímnych detailov pochopia, ak naznačíme, že namiesto nič nehovoriacej čiarky sa pýši skutočne rozvitou ružou. Aj preto je tak obľúbená vo filmoch, ktoré sa zaoberajú masturbáciou. Riley Star oslávi svoje nadchádzajúce narodeniny ako skutočná herečka a hviezda, ktorej plagáty si síce muži nelepia na steny, ale nosia si ich v predstavách.

Ostala verná americkým mestám
O jej súkromí sa toho veľa nevie. Avšak nikoho až tak veľmi na Riley Star nezaujíma, čo obeduje, kam chodí na nákupy a akú značku šiat nosí, keďže aj tak nás vždy zaujíma, kedy ju konečne uvidíme nahú. Stále je verná americkým mestám plným zábavy, radosti zo života a sexu. Dnes striedavo žije aj relaxuje na Miami aj v Los Angeles. Práve tu nájdete aj niektoré z jej večerných šou. Pretože pôsobí ak ako tanečníčka, hoci medzi divákmi nezanecháva len dobré dojmy, ale často aj vlastné nohavičky.