Menu
zdroj: Erocurves/rileyjensen
Riley Jensen.

Sexy Pipka Riley Jensen: Keď ide donaha, nie je to žiadna nuda

Tridsiatnička (hoci na to nevyzerá) Riley je nudistka. Oddaná, nadšená, keď má možnosť zájsť na nudapláž, tak plavky necháva na hotelovej izbe, A kde nudapláž nie jem tam si ju spraví. A že na seba púta pozornosť? To jej vadí najmenej. Veď pre tú sa doslova narodila.

Vysnívala si prácu

Každý v detstve sníva o povolaní, ktoré by ho urobilo šťastným. No a práve tu sa zvykne deliť zrno od pliev. Niekto sníva o takej prozaickej práci ako kuchárka, prípadne čašníčka, iná rúbe do sveta modelingu a pri Riley sa stalo niečo nevídané. Uvidela magazín Playboy a hoci ten je primárne určený mužom, keď zbadala pekné ženy s ešte krajšími krivkami a nádhernými telami, povedala si, že chce patriť medzi ne. K tomu sa postupne pridala aj vášeň pre erotiku a Riley si ako jedna z mála ľudí začala plniť svoj sen o dokonalej práci.

Nohavičky radšej nenosí

Jedného dňa si povedala, že život je príliš krátky na to, aby spomínala, že najkrajšie chvíle prežila v detstve. Ona chce jednoducho krásny život nonstop. Preto bez ostychu a s jednotkami prsiami, nadrzovku zazvonila v magazíne Playboy a uchádzala sa o prácu. Keďže mala nohavičky v ruke, neposlali ju preč od dverí. Prvé nahé fotenie teda absolvovala v magazíne, ktorý od detstva zosobňoval jej sen a zaradila sa medzi playmates.

Milá disko víla

Skôr či neskôr to muselo prísť a Riley Jensen prekonala hranicu medzi erotickou fotografiou a pornom. Stalo sa tak len rok po prvom fotení. Najprv prišli sólo scény, potom experimenty so ženami a samozrejme nakoniec ako čerešnička na torte scény s mužmi. Keďže však už nebola neznáma z ulice, ale žena z Playboya, tak nemusela vyliezť na výslnie z bieleho gauča, ale dostala kvalitných hercov. Scény vyzeral na prvú ligu od prvého záberu. Okrem mora, pláží, sexu a práce miluje aj nespútanú zábavu. Rada sa uvoľní tancom a miluje lesk diskoklubov. Je to žena ktorá nespomína na detstvo ako svoje najkrajšie obdobie života. Naopak, v detstve toho veľa nemohla a dnes si preto užíva naozaj všetko.