MENU
Menu
Preeti Young.

Sexy Pipka Preeti Young: Slečna, ktorá zbožňuje svalnatých mužov

Jej telo nie je pre každého. Na prvý pohľad spoznáte ženu, ktorá pochopila, že na duševnú krásu žiadneho sexuálne aktívneho partnera neuloví. Svoje telo kultivuje štyrikrát do týždňa v posilňovni a ani nechcite vidieť, ako sa vie rozbehnúť v posteli.

Miluje svalovcov, ktorí nemajú problém zdvihnúť ju a od dverí preniesť až na plachtu. Ona sa po tom vie adekvátne odmeniť.

Mala vždy slabosť na mužov
Obvykle sme to my chlapi, kto sa nevieme nabažiť krásnych ženských tiel, ale pri Preeti Young meníme garde. „Čo mi pamäť siaha, túžila som po vzrušení a masturbovala som,“ prezradila Preeti o svojom sexuálnom apetíte. Kedy začala? V šiestich, siedmich, nepamätá si. Iba toľko, že masturbovala prakticky odjakživa, pretože čo jej robilo dobre, toho sa nikdy nechcela vzdať. Veľmi rýchlo však pochopila, že mužské ruky a iné časti tela sú omnoho lepšie na rozkoš ako jej vlastné. Tým otvorila Pandorinu skrinku svojho lona a už ju nezatvorila.

V Epsome to nemala ľahké
Mesto Epson, z ktorého pochádza, je viac britsky konzervatívne ako otvorené tomu, že žena si dá spraviť štvorky prsia, potetovať stehno aj časť chrbta a správa sa ako lovkyňa mužov. Aj preto veľmi rýchlo dospela k názoru, že jej odrazovým mostíkom do sveta erotiky musí byť minimálne Londýn. Vyšvihla sa prakticky okamžite, hoci do skutočného porno sveta vstúpila až po dvadsiatke. Dnes na prahu tridsiatky hodnotí svoju kariéru a hovorí, že si nemohla vybrať lepšie.

Poriadna divoška
Život po tridsiatke nekončí. Už dnes sa radí medzi MILF, ale svoju podmanivý dominantnú povahu a charizmu si chce budovať ďalej. Kým je jej telo krásne, plánuje sa venovať erotike verejne. Pri pohľade na jej krivky, pery, vlasy skoro po zadok si vieme predstaviť len málo erotickejších žien. Je jasné, že ešte nás svojim rozkrokom a nahotou bude tešiť pár rokov. Navyše ako sama hovorí, vždy sa nájdu muži, ktorí si zgustnú na krásnom tele