MENU
Menu
zdroj: Erocurves/pollypure
Polly Pure.

Sexy Pipka Polly Pure: Najlepšou hračkou sú pre ňu pekní muži

Polly Pure má iba 19 rokov a už si stihla získať srdcia i iné časti tiel tisícok mužov z celého sveta. Vďačí za to trom veciam: prenikavému pohľadu, nevinnému výzoru a postave, ktorá by ju pokojne mohla zaradiť medzi topmodelky.

Polly pochádza z Ukrajiny a keby sa narodila v stredoveku, určite by žila na dvore nejakého bojara. Vyzerá ako vystrihnutá z tradičných rozprávok, ibaže tie, v ktorých by ju dnes muži radi videli, by určite neboli vhodné pre mladistvé publikum.

Vo filmoch však Polly zatiaľ neúčinkuje, sústredí sa výhradne na fotenie aktov. V oblečení zväčša dlho nevydrží a pred objektívom ide čo najskôr donaha. Vraj je taká aj v súkromí. Doma chodí najradšej v Evinom rúchu a ani pred mužmi sa nehanbí. Veď ani nemá za čo.

Nedostatok ostychu prudko kontrastuje s nevinným výzorom tejto fešandy, ktorá as netají tým, že jej najobľúbenejšou hračkou sú mužské city. Priznáva, že s chlapmi rada manipuluje, ale na druhej strane sa im vie pekne odvďačiť. Asi nemusíte trikrát hádať, v čom spočíva jej vďaka.