Menu
zdroj: Erocurves/percysires
Percy Sires.

Sexy Pipka Percy Sires: Mladá, blonďatá a stále pripravená na akciu

Keď má chuť na sex, stačí jej prísť do práce. Momentálne je single, ale nemá núdzu o partnerov, ktorí vždy radi vyjdú v ústrety jej potrebám.

Hlavne tým erotickým, pretože červené ruže sa v porne príliš nenosia. A ani Percy si na ne nepotrpí. Takže sa v tomto svete cíti priam dokonale dobre.

Rok sa ohliadala, rok už pracuje

Má dvadsať rokov a preto je každému jasné, že ešte nemôže byť v brandží dlho. A úvahy sú správne. V osemnástich skúšala, experimentovala, občasne sa vyzliekala. Poskúšala mnoho žánrov od jemného fotomodelingu až po amatérske natáčanie. Oťukala sa a rozhodla. V devätnástich dostala exkluzívnu zmluvu a v popise práce bolo sexovanie. Za jediný rok si stihla vypracovať dobré meno, stať sa známou a vytvoriť si okruh fanúšikov. A to rozhodne nie je málo na dievča, ktoré s odrenými ušami skončilo strednú školu.

Už počas štúdia mala odreté kolená, ako si užívala s chalanmi hlavne chvíle po vyučovaní. Sex bol jej hoby. Mala ho radšej ako futbal, ako tanec, ako športy aj výlety. V sexe sa našla a chalani boli radi, že majú kamošku, ktorá im síce nedá odpísať na písomke z matiky, ale im dá.

Chce zaujať prirodzenosťou

Každý žena, ktorá vstupuje do erotickej brandže, tak má isté predstavy, čím chce zaujať. pretože nahota je tu prirodzená, ale treba sa zamerať na jej odtiene. Sú ženy, ktoré si vybudujú kariéru na fetiši. Aj také, ktoré majú jasnú predstavu. Idú kopírovať živú Barbie. No Percy bola odjakživa iná. „Už na strednej som pochopila, že muži chcú obyčajné baby,“ vysvetlila, prečo ostáva maximálne prirodzenou.

Prsia nemá najmenšie, ale rozhodne sa ich nechystá zväčšiť ani o číslo. Nezväčšuje si pery, neholduje plastickým úpravám. „Chcem byť ženou, na ktorú muži myslia, keď zaspávajú,“ nechala sa počuť. No a muži nechcú myslieť na umelé výdobytky plastickej chirurgie, ale na skutočné baby. A takou Percy ostala aj v tvrdom porne. Nech sa páči. V galérii ukáže telo, na ktoré si radi v posteli spomeniete aj vy.