Menu
zdroj: Erocurves/penelopewoods
Penelope Woods.

Sexy Pipka Penelope Woods: Exotická herečka s mačacími očami

Ani fakt, že má niekto americký pas nehovorí s istotou o tom, kde je jeho pôvod. Pretože Penelope je dôkazom, že všetko môže byť úplne inak, ako sa zdá. No našťastie prvý pohľad neklame. Je viac exotická, ako by sa na Američanku patrilo.

Korene, ktoré sa skutočne preplietli

Penelope žije od narodenia v USA, ale ak by sme sa pozreli na to, kde má predkov, tak musíme poriadne prelustrovať svet. Jej rodina už roky patrila k tým, ktoré cestujú po svete a tak slovo dalo slovo a Penelope j výsledkom ázijsko – juhoamerickej krvi zmiešanej s čistokrvným rodom amerických prisťahovalcov z Európy. Výsledok môžete vidieť v galérii. Šarmantná kočka s olivovou pokožkou a mačacími očami. S ňou sa pri sexe jednoducho môžete cítiť ako s viacerými ženami. Záleží len na tom, z ktorej strany sa jej zmocníte.

Ukážkové prednosti

Úžasnou prednosťou Penelope sú jej, ako inak, prednosti. Pretože prsia má ukážkových kvalít. Skvele pevné, akurátne veľké, s čarovnými bradavkami. Tie priam vynikajú vo svete erotiky, pretože takých postavičiek je málo. Ale poďme od poprsia k zadočku, pretože aj v tejto línii je čo obdivovať a kam sa pozerať. Penelope má krásne klenutý zadoček, vytvarovaný nielen športovými aktivitami ale aj tým, že neskutočne rada jazdí. Doma aj na pľaci. Chceli by ste si po jej zadnici aj plesknúť? Nebude mať nič proti. Na drsnejší sex to dá kedykoľvek.

Úctivé dievča s temnou dušou

Penelope má 22 rokov a je len niečo vyše roka v biznise. Kto ju nevidel v akcii, málokedy tipuje, že robí práve toto zamestnanie. Ak je oblečená, má priam nežný jemný výraz ženy, ktorá by sa dokonale hodila na pozíciu sekretárky. Vo svojom vnútri je však poriadnou dračicou. Okrem toho, že sa vyzlieka si zahrala aj v erotických scénach, kde mala na sebe rôznorodé fetišistické doplnky, dokonca aj moslimský habit. Sex je totiž pre ňu hlavne zábava. A baviť sa v práci je najlepšia životná kariéra.