Menu
zdroj: Erocurves/penelopelynn
Penelope Lynn.

Sexy Pipka Penelope Lynn : V znamení býka sa prezentuje sexepílom

Tridsiatnička Penelope Lynn vytiahla tie najsilnejšie zbrane v zápase o tie najlepšie erotické ceny. Á totiž nielen svoju hrdosť, ale aj prirodzenosť. Na hrudi nosí krásne trojky, ktoré pevne stoja a vystrkujú do sveta bradavky. Je podmanivo krásna v zápase o mužskú priazeň.

Miluje krásne šaty

Nahotu má prirodzene rád každý. V nahote sa rodíme, nahota je pre nás najprirodzenejšia. Už len samotný pocit byť nahý je podmanivý. Nahé plávanie má úplne iný rozmer ako v plavkách. To všetko Penelope Lynn  dobre vie, napriek tomu sa veľmi rada oblieka. Zbožňuje krásne oblečenie od luxusných značiek, miluje navštevovať butiky a krásne sa obliecť. Avšak pri výbere šiat má pár podmienok. Musia byť sexy a jej telo v nich musí naplno zažiariť a byť magické. Oblečená sa preto stáva magnetom na mužov. No a vďaka tomu, že si chce udržať erotickú aktivitu, ešte viac ako do vrchného oblečenia investuje do spodnej bielizne. Má množstvo košieľok, nohavičiek, body, jednoducho vidieť ju polonahú môžete na milión spôsobov. Je totiž nahá aj oblečená zároveň. A ten pohľad za to rozhodne stojí.

Má muchy rozmaznanej ženy

V bežnom živote je tak trochu princezná, ktorá vedie rada rozmarný život. Našťastie nečaká len na toho pravého princa, má princov dostatok vždy, keď má na nejakého chuť. Avšak ona už od mladosti radšej experimentuje aj s nežným pohlavím. Ako sama hovorí, u muža zatiaľ nikdy necítila toľko nehy a záujmu ako u ženy. Preto pravidelne vyhľadáva na túlenie aj toto pohlavie.

Má svoje zásady

Nikdy ju neuvidíte v úlohe submisívnej žienky, ktorá sa prispôsobí nielen situácii, ale aj chúťkam mužov. Povedala si, že erotika áno, je to cesta pre ňu, ale žiadne špinavé porno. Chce ostať krásnou, rajcovnou a umelecky vyzývavou. Múzou pre mužov, ktorí rady spočinú pohľadom na ženskom tele a užijú si ho do poslednej kvapky rozkoše. Ak vás zaujíma, ako vyzerá šelma v koži anjela, šup do našej galérie, kde ju nájdete naozaj v rôznorodých situáciách, ale všetky sú sexi.