Menu
zdroj: Erocurves/paytonsimmons
Payton Simmons.

Sexy Pipka Payton Simmons: Proporcie, ktoré by ste radi postískali

Modré očká aj mini rifličky, ktoré sa jej zarezávajú do na správne miesta. Je to blondínka s chuťou zvádzať každého, kto sa okolo nej čo i len trochu mihne a dobre vyzerá. Má totiž slabosť na mužov, ale aj muži majú slabosť na ňu.

Vyzerá skutočne tak dobre, že pôsobí ako magnet na pohľady a ona si to uvedomuje a patrične užíva. Ak hľadáte volavku, tak ju tu máte.

Pláva oceánom lásky

Narodila sa v znamení rýb a tak je priam predurčená k tomu, aby plávala v mori lásky. A ona si vybrala more poriadne divoké. Už v dvadsiatke fandila pornu a jej snom bolo stať sa súčasťou tejto scény. Nie, mnoho žien skutočne nerobí v porne len z donútenia a kvôli honorárom. Navyše aj Payton Simmons priznala, že za posledné roky sa príjmy v brandži poriadne osekali a ostávajú len tí, čo to robia s nadšením. Veď pravdou je, že prakticky všetky filmy aj fotky sa dajú stiahnuť zadarmo a tak na hercov príliš veľké rozpočty neostávajú. Ale na druhej strane, konečne sa dostala do porna aj duša, srdce a nadšenie.  

Pravá blondínka

Nie tak úplne farbou vlasov, ale správaním, životným štýlom, nadšením pre život. Je sladkou dámou, ktorá sa rada predvádza. Miluje obchody, diskotéky, pláže, pozornosť. To všetko má len preto, že sa nehanbí dať si nohavičky dole. Jej životným krédom je, že každý deň je potrebné si užiť ako posledný a pri voľbe práca alebo zábava je nutné voliť zábavu. Pretože práca sa vždy nájde, no dôvod na zábavu už prísť nemusí. Samozrejme ideálne je, ak je práca aj zábavou. Vtedy je to všetko krásne v jednom balení. 

Vytvorila si svoje kruhy

Je takzvaná stará škola, hoci vôbec nie je starou. Ale má rada ženy, ktoré sa fintia. Oblečú si samodržky, nafarbia vlasy a dajú príjemný parfum. Je tou, ktorá bude mňaukať od rozkoše a priasť vám v lone, ak sa stanete jej zlým chlapcom. Má veľmi rada príjemné prostredie, romantiku, ale aj drsnejší sex. Rada sa preto dá na štyri a príjme vás do seba. Už len si to vychutnať. Aspoň virtuálne