Menu
zdroj: Erocurves/oliviamyers
Olivia Myers.

Sexy Pipka Olivia Myers: Na mužov skúšala už všetky možné triky

Táto 24-ročná fešanda z Ruska má množstvo koníčkov. Jej najobľúbenejšou činnosťou je ale balenie chlapov. To je niečo, čo jej ide na jednotku.

Olivia tvrdí, že keď bola mladá, bola mimoriadne nesmelá, ale po osemnástke sa v nej čosi zlomilo. Zrazu jej prestala vadiť nahota a uvedomila si, že na flirtovaní s mužmi nie je nič nezvyčajné. Stačí iba odhaliť, čo dotyčný chce, a to pri pohľade na Oliviu nie je najmenší problém.

Napriek tomu pri balení chlapov nikdy nestaví na jednu kartu. Práve naopak, je to kreatívna žena, ktorá využíva tie najrôznejšie triky, aby si mužov omotala okolo prsta. Niekedy hrá namyslenú, inokedy nesmelú, ďalší raz zasa neprístupnú. Všetko v závislosti od toho, na čo má práve chuť.

Ani miesta na balenie chlapov nemá stále tie isté. V baroch ju to po čase začalo nudiť a dnes už má vytipovaných viacero obľúbených miest. Okrem iného aj knižnicu. S úsmevom dodáva, že šantenie medzi knihami by sa jej síce páčilo, ale radšej si ho necháva na miesta, kde môže byť poriadne hlučná.